Верховний суд зупинив виконання рішення на користь Суркісів у справі "ПриватБанку"

Верховний суд зупинив виконання рішення на користь Суркісів у справі "ПриватБанку"

Суд визнав існування загроз для балансу інтересів сторін.

Верховний Суд зупинив виконання ухвали суду про забезпечення позову компаній братів Суркісів до "ПриватБанку" щодо стягнення майже 350 мільйонів доларів.

Про це повідомляє пресслужба суду.

"Колегія суддів обґрунтованість настання ризиків для заявника до ухвалення рішення судом касаційної інстанції у цій справі, а також імовірність утруднення повороту виконання судового рішення у разі його скасування Верховним Судом", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у такий спосіб Верховний Суд не оцінює обґрунтованість скарги, а лише встановлює існування загроз забезпеченню балансу інтересів сторін.

Верховний Суд зупинив виконання ухвали суду про забезпечення позову іноземних компаній до АТ КБ «ПРИВАТБАНК» 8...

Опубліковано Верховний Суд Середа, 9 вересня 2020 р.

Нагадаємо, 2 вересня Печерський районний суд Києва задовольнив позов компаній братів Суркісів до "ПриватБанку" про зобов'язання банку обслуговувати їхні депозити, заборгованість за якими позивачі оцінюють у майже 10 млрд грн (350 млн дол.). Міністерство юстиції України підготувало законопроєкт, який надає можливість не здійснювати примусове виконання ухвали.

  • Справа тягнеться від 2016 року, коли був націоналізований "ПриватБанк", а Національний банк України визнав, що Суркіси пов'язані з цією установою. Відтоді родина оскаржує це рішення у судах і прагне розморозити чверть мільярда доларів – це кошти, які були на депозитних рахунках компаній, пов’язаних з братами Ігорем та Григорієм Суркісами.
  • Рішення про націоналізацію банку державою було ухвалено 18 грудня 2016 року. Причина - нестача в капіталі "ПриватБанку", яку виявили за результатами стрес-тестування. Після цього колишній співвласник "ПриватБанку" Ігор Коломойський подав позов до суду та пояснив це тим, що питання націоналізації фінансової установи для нього є принциповим

Відео Апеляційний суд зобов'язав "ПриватБанк" виплатити родині Суркісів понад 250 млн доларів

Столичний апеляційний суд зобов'язав "Приватбанк" виплатити родині Суркісів понад 250 млн доларів. Судді залишили у силі рішення, яке ще у лютому ухвалив Печерський суд.  Ця справа тягнеться вже кілька років.  

Апеляційний суд зобов'язав "ПриватБанк" виплатити родині Суркісів понад 250 млн доларів

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів