ВФБ відкриє представництво в Україні

Варшавська фондова біржа має намір відкрити представництво в Києві і до кінця 2008 року включити в свій лістинг 8-10 українських компаній.

ВФБ відкриє представництво в Україні
Зараз на ВФБ котирується тільки одна українська компанія. (Фото: Reporter)
Варшавська фондова біржа має намір відкрити представництво в Києві. Про це заявив президент Варшавської фондової біржі (ВФБ) Людвік Соболевський на прес-конференції у Варшаві. 

За його словами, зараз вже розробляється концепція такого представництва. Л.Соболевський зазначив, що ВФБ не має представництв у інших країнах, а плани щодо відкриття підрозділів зараз є тільки стосовно України. 

Як зазначається, в даний час на ВФБ котирується одна українська компанія – "Астарта".  Раніше заявлялося про наміри українських компаній "ХXI вік" і "Креатив" розмістити цього року акції на Варшавській фондовій біржі. 

Варшавська фондова біржа прогнозує, що до кінця 2008 року в її лістинг буде включено 8-10 українських компаній. Як передає агентство УНІАН, про це заявив директор департаменту розвитку бізнесу в Центральній та Східній Європі Варшавської фондової біржі Лукаш Ягелло. 

За його словами, ще до кінця поточного року публічне розміщення акцій (IPO) проведуть дві українські компанії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: