Вибори до Івано-Франківської облради можуть визнати недійсними

Причиною такого рішення може стати те, що 31 жовтня о 07.30 Івано-Франківська міська виборча комісія прийняла рішення про скасування реєстрації чотирьох кандидатів до обласної ради.

За даними спостерігачів "Опори", зараз Івано-Франківська міська виборча комісія проводить засідання, на якому розглядає питання про скасування результатів виборів до обласної ради.

Причиною такого рішення може стати те, що 31 жовтня о 07.30 Івано-Франківська міська виборча комісія прийняла рішення про скасування реєстрації чотирьох кандидатів до обласної ради. Дільничним виборчим комісіям повідомили занадто пізно про ці зміни, і вони не встигли проставити на бюлетенях позначку "вибув".

Згідно із діючим вітчизняним законодавством, бюлетені, на яких немає штампу "вибув", вважаються недійсними.

Як повідомлялося, за попередніми даними екзит-полу, по Івано-Франківській області більшість підтримала ВО "Свобода" - 24,7%, "Батьківщину" підтримали 15,1%, "Фронт змін" - 14%, "Нашу Україну" - 8,6%, Партію регіонів - 5,9%, УНП - 4%, УДАР - 3,3%, НРУ - 2,9, Українську партію - 2,4%, Європейську партію - 2,3%, не підтримали жодну партію - 4,3%.

Читайте також:

Комітет виборців: підстав для скасування результатів виборів немає

Перші результати виборів будуть відомі вже зранку

На місцеві вибори прийшли менше третини виборців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: