Вибори не вплинуть на ціну на газ

Черномирдін вважає, що результати дострокових парламентських виборів не матимуть впливу при формуванні ціни на російський газ.

Віктор Черномирдін
УНІАН
За словами Черномирдіна, це серйозне питання вирішуватиметься виключно за столом переговорів.
Посол Російської Федерації в Україні Віктор Черномирдін вважає, що результати дострокових парламентських виборів в Україні не матимуть значного впливу при формуванні ціни на російський газ.

Таку думку він висловив у розміщеному на офіційному сайті МЗС Росії інтерв’ю журналу „Профіль”. „Я не думаю, що вибори якось особливо позначаться на формуванні ціни на газ”, - сказав посол.

За словами Черномирдіна, це серйозне питання вирішуватиметься виключно за столом переговорів. При цьому, підкреслив посол, у Росії в питанні формування ціни на газ існує єдиний підхід для всіх держав, що полягає в переході на ринкові відносини абсолютно з усіма країнами.

„І що не менш важливе – ціни на газ дійсно зростають і, перш за все, всередині Росії. Це далеко не просте питання для росіян і нашої економіки”, - сказав Черномирдін.

При цьому він висловив упевненість, що компанія „РосУкрЕнерго” залишиться на українському ринку. „Для нас це зрозуміла організація, створена 50 на 50 з українською стороною. Від Росії це – „Газпром”, хто з української сторони? Ну, хай самі розбираються, якщо щось не влаштовує”, - сказав він.

Посол також зазначив, що коли постачанням займається комерційна організація, це набагато ефективніше, ніж мати справу з державною структурою. Він пояснив це тим, що „в комерційної організації завжди є можливість маневру”, а в державної немає цього.

„Комерційна організація купує газ у декількох державах – звідси й маневр зі зниження ціни. Хто чим незадоволений в Україні, зрозуміти неможливо. Таке враження, що хтось комусь просто не подобається!”, - сказав Черномирдін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: