Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Від Львова до Угорщини збудують новий автобан, що суттєво скоротить час у дорозі гірською місцевістю

Дорога пройде через пункт пропуску через кордон "Дийда".

"Укравтодор" планує з'єднати Львів зі столицею Угорщини Будапештом новим автобаном. Він має пройти через пункт пропуску через кордон "Дийда".

Нині "Укравтодор" спільно зі Світовим банком готують попереднє техніко-економічне обґрунтування проекту будівництва (реконструкції) дороги першої категорії Львів – Мукачево. Нова автострада поєднає Львів з угорським автобаном М-3 Будапешт-Н’їредьхаза і стане головним автомобільним коридором між Україною та Угорщиною.

"Ця дорога стане основною артерією для експорту українських товарів у країни Східної та Південної Європи та транзитним коридором міжнародної торгівлі через Україну з Білорусі та країн Балтії до країн Східної та Південної Європи, а також забезпечить стале сполучення Закарпаття із іншими регіонами України", - зазначили в "Укравтодорі".

Нині дорога від Мукачева до Львова проходить через складний гірський рельєф і час у дорозі займає близько 3,5 години. Завдяки новому автобану час у дорозі скоротиться до двох годин.

У перспективі новий автобан Львів – Мукачево буде поєднуватися також зі словацьким автобаном R-2, що забезпечить його зв'язок із системою швидкісних доріг Словаччини, Чехії, Німеччини.

Нагадаємо, цього року вже розпочали проектування нової автодороги першої категорії від Мукачевого до КПП «Дийда». Ця ділянка дороги має спростити транспортне сполучення між Україною та Угорщиною, а також зняти навантаження з контрольно-пропускного пункту «Чоп-Захонь», на який нині припадає основна частина вантажних автомобільних перевезень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції