Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Від Мукачева до Будапешта здійснив тестову поїздку потяг на євроколіях

Наступний напрямок – Словаччина.

"Укрзалізниця" здійснила тестову поїздку євроколією від українського Мукачева до столиці Угорщини Будапешта.

"Плануємо найближчим часом запустити регулярне сполучення. Особливістю є те, що цей потяг йде євроколією, а отже пасажирам не потрібно буде витрачати години на заміну колісних пар і вичікувати черги на кордоні. Наступний напрямок - на Словаччину, і теж євроколія. Про це нещодавно домовилися зі словацьким колегою. Таким чином, маючи зручне сполучення з багатьма українськими містами і країнами ЄС, Мукачево має всі можливості стати великим залізничним хабом. І не лише пасажирським", - написав у Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Як повідомили ТСН.ua у прес-центрі Львівської залізниці, після тестової поїздки нині опрацьовують отримані дані. Після цього буде оприлюднений висновок.

Також цими днями на Закарпатті відбувається аудит Ужгородського летовища, який проводить Європейське агентство з безпеки польотів.

"Сподіваюся, зусилля багатьох українських і європейських команд дадуться взнаки і до кінця року ми отримаємо позитивний висновок EASA та, як результат, запустимо регулярне авіасполучення Київ-Ужгород", - уточнив міністр.

Так виглядає, що цей тиждень в Міністерстві інфраструктури присвячений Закарпаттю: - якраз у ці дні відбувається аудит...

Опубліковано Volodymyr Omelyan Середа, 14 листопад 2018 р.

Відео "Сніданок з 1+1" в День залізничника України дізнався цікаві факти про "Укрзалізницю"

В Укрзалізниці працює 350 тисяч співробітників,  ВУЗи залізничників є у  Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, та й взагалі кожен із нас хоча б раз у житті їздив потягом. Хто сьогодні вирушає в дорогу залізницею – обов’язково привітайте її співробітників, цінуйте їх працю і давайте дізнаємось більше цікавих фактів про нашу залізницю.

"Сніданок з 1+1" в День залізничника України дізнався цікаві факти про "Укрзалізницю"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції