Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Bloomberg дізнався, наскільки збідніли найбагатші товстосуми планети за перші тижні 2016 року

Найбільші втрати поніс засновник Amazon.com.

За два перші тижні 2016 року 400 найбагатших людей світу загалом втратили 305 мільярдів доларів.

Про це повідомляє Bloomberg.

Початок 2016 року стало чи не найгіршим для світових ринків. Негативна динаміка спостерігається на азіатських, європейських і американському фондових майданчиках, нафта дешевшає в очікуванні зняття санкцій з Ірану.

Згідно з даними Bloomberg Billionaires Index, за цей тиждень найбагатші люди світу загалом втратили більше 115 мільярдів, збитки  в 1 мільярд і вище понесли 76 мільярдерів, семеро з яких втратили цю суму активів тільки за 15 січня.

Найбільші втрати (8, 9 мільрда доларів з 1 січня) поніс засновник Amazon.com Джефф Безос, що займає четверту сходинку в списку найбагатших людей світу. Напередодні акції його компанії опустилися на 3,85%, а його статки зменшилися на 1,9 мільярда доларів.

Лідер рейтингу багатіїв Білл Гейтс, засновник компанії Microsoft, втратив 6,8 мільярда доларів із початку року. Найбагатша людина Китаю Ван Цзяньлінь не дорахувався 6,4 мільярда доларів.

Тільки дев'ятьом із 400 учасників списку вдалося за цей час збільшити свій статок. Найуспішнішим виявився глава Reliance Industries Ltd. індійський бізнесмен Мукеш Амбані, якому вдалося заробити 620 мільйонів доларів.

Загальні статки учасників списку мільярдерів Bloomberg оцінює в 3,6 трильйона доларів на противагу 4,3 трильйона доларів у травні 2015 року, коли цей показник був на піку.

Нагадаємо, що через обвал світових фондових ринків 66 товстосумів втратили статус мільярдерів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції