Від Укртелекому очікують 7 мільярдів гривень в держбюджет

Від приватизації Укртелекому сподіваються отримати 7 мільярдів гривень в бюджет країни.

Фонд держмайна розраховує отримати від приватизації Укртелекому не менше 7 мільярдів гривень. Такий висновок можна зробити зі слів глави ФДМ Олександра Рябченка в ефірі одного з українських телеканалів.

"Ми розраховуємо, що це буде не менше 70 відсотків від планових надходжень (від приватизації у 2010 році)", - зазначив він.

Як відомо, уряд планує отримати від приватизації у 2010 році 10 мільярдів гривень.

"А, можливо, якщо вдасться підготувати об'єкт добре і продемонструвати інвесторам потенціал...ми річний план повністю закриємо за рахунок приватизації одного Укртелекому", - наголосив Рябченко.

"Якщо ми не зробимо в поточному році знаходження потенційного інвестора, то ми будемо мати проблеми кожен рік з Укртелекомом, який буде нарощувати свої збитки", - заявив глава ФДМ.

За його словами, "держава через бюджет не може надавати гроші своїм державним компаніям, таким як Укртелеком".

"Якщо ми хочемо мати функціонуючий Укртелеком, то тоді треба шукати велику інвестицію, великого інвестора. Це буде наше головне завдання серед знакових об'єктів на поточний рік", - зазначив Рябченко.

Він також висловив сподівання, що серед учасників конкурсу з продажу Укртелекому будуть присутні і вітчизняні, і іноземні інвестори.

Читайте також:

Співвласник "Київстару" боротиметься за придбання "Укртелекому"

Уряд проведе перевірку природних монополій

Глава "Укртелекому" заявляє, що його відставку сфальсифіковано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: