Від вересня пенсії переводять на банківські картки: у Мінсоцполітики пояснили, як це відбуватиметься

Від вересня пенсії переводять на банківські картки: у Мінсоцполітики пояснили, як це відбуватиметься

Фото: Національний банк України

Там запевняють, що процедура буде дуже швидкою - "в один дотик".

Міністерство соціальної політики від вересня 2021 року переводить нарахування пенсій на банківські картки.

Як це відбуватиметься, повідомила пресслужба Мінсоцполітики з посиланням на заступника міністра Віталія Музиченка.

"У нас існує процедура проведення цього заходу в один дотик. Пенсіонер або одержувач соціальної допомоги обирає банківську установу, звертається туди, оформляє рахунок, інформація про цей рахунок надходить з банку самостійно в орган, який забезпечує виплату. Людині повторно нікуди ходити не треба", - запевняє Музиченко.

Він додає, що до 1 вересня людина може самостійно вибрати один з понад 40 уповноважених банків, який для нього буде зручним, відповідатиме його вимогам. Якщо громадяни до вересня не виберуть банк, то орган, який здійснює виплату, самостійно відкриє банківські рахунки в уповноваженому банку і поінформує громадян про це.

Варто зазначити, що доставка пенсій додому здійснюватиметься лише маломобільним категоріям, зокрема, особам з інвалідністю I групи, тим, хто старший за 80 років, хто за висновком ЛКК (лікарсько-консультативної комісії) потребує стороннього догляду.

Нагадаємо, уряд ухвалив постанову про підвищення від 1 квітня тарифів на виплату і доставку пенсій, соціальних допомог національним поштовим оператором "Укрпошта": тариф в місті виросте до 1,3% з 1,15% від суми виплати, в селі і селищах - до 2,65% з 2,3%. Оплачувати доставку допомоги буде Пенсійний фонд. 

В Україні до кінця року обіцяють ще три підвищення пенсій – економічні новини

В Україні до кінця року обіцяють ще три підвищення пенсій – економічні новини

Повʼязані теми:

Наступна публікація