Від жовтня пенсіонери отримуватимуть додаткові виплати: кому й скільки грошей дадуть

Від жовтня пенсіонери отримуватимуть додаткові виплати: кому й скільки грошей дадуть

УНІАН

Кабмін також продовжує працювати над тим, щоб запустити накопичувальну пенсійну систему.

Від  жовтня українці старше 75 років отримуватимуть додаткові пенсійні виплатиРозмір виплати складе 400 гривень.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив у п'ятницю,16 липня, під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді, поінформував Урядовий портал.

За словами Шмигаля, у березні цього року провели індексацію для більшості українських пенсіонерів. Зростання пенсій на 11% торкнулося майже 8 млн людей.

Глава Кабінету міністрів нагадав, що торік уряд вперше запровадив програму доплат пенсіонерам, які старше 80 років. Тепер вони щомісяця додатково отримують по 500 гривень.

"Очільник уряду наголосив, що 1 жовтня так само вперше буде запроваджено додаткові виплати по 400 грн для пенсіонерів старше 75 років. Прем’єр-міністр нагадав, що на засіданні Уряду 14 липня було ухвалено рішення про підвищення пенсій для військових", - сказано у повідомленні.

Шмигаль зазначив, що доплати по 2 тисячі гривень будуть нараховані людям уже за липень. Загалом такі доплати торкнуться майже 400 тисяч українців.

"І це справедлива сума з огляду на те, що виплати іншим пенсіонерам індексувалися, а військовим пенсіонерам - ні", - сказав прем'єр.

Він додав, що Кабмін продовжує спільно з профільним комітетом парламенту працювати над тим, щоб запустити накопичувальну пенсійну систему.

Станом на 1 липня середня пенсія становить 3778 гривень. Середній розмір пенсії в Україні збільшився на 54 гривні. Найвищий розмір середньої пенсії у столиці - понад п'ять тисяч гривень. Найнижчий – у Тернопільській області –  майже три тисячі гривень.

Раніше президент Володимир Зеленський анонсував, що до кінця 2021 року пенсії сягнуть 6,5 тис. грн.

Новини України: штурм Верховної Ради - у Києві мітингували пенсіонери силових структур

Новини України: штурм Верховної Ради - у Києві мітингували пенсіонери силових структур
Наступна публікація