Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Відбуваються кардинальні зміни у бюджеті", - заступник голови профільного комітету Ради

Остаточного проєкту змін до державного бюджету ще немає.

Через запроваджений карантин задля недопущення активного поширення нового коронавірусу COVID-19 Кабінет міністрів нині готує зміни до державного бюджету на 2020 рік. Пропонують суттєво урізати кошти у культури, освіти та науки, спорту та інших галузей.

"Відбуваються кардинальні зміни у бюджеті-2020. Ресурсна частина змінюється на 86,3 млрд грн в плюс. Доходи держбюджету в проекті - мінус 115,9 млрд грн. Витрати на кредитування - 86,3 млрд грн. Фактично можна назвати цей проєкт прихованим секвестром", - сказав у прямому ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" заступник голови парламентського комітету з питань бюджету, нардеп від "Слуги народу" Олександр Трухін.

Стабілізаційний фонд мав бути сформований в розмірі 124 млрд грн.

"Він сформується з таких напрямків: планується скорочення фонду регіонального розвитку на 7,5 млрд грн, підтримка АПК - мінус 4 млрд грн, субвенції місцевим бюджетам - мінус 2 млрд грн, субвенція місцевим бюджетам на формування об'єднаних територіальних громад - мінус 2 млрд грн. Озвучені мною програми по суті зведені на нуль. Вони зникли з проєкту бюджету", - зазначив Трухін.

Він зазначив, що цей проєкт змін до держбюджету не остаточний. Протягом ночі його допрацюють і черговий його варіант мають представити у п'ятницю, 27 березня, о дев'ятій ранку. Верховна Рада, попередньо, його може розглянути в суботу, 28 березня.

Детально про зміни, які пропонує Кабмін до держбюджету, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції