Відібраний у росіян завод знову продадуть у квітні

Керівництво Фонду держмайна перенесло аукціон з продажу державного пакету акцій "Луганськтепловозу" з березня на квітень.

Фонд держмайна у квітні планує повторно оголосити конкурс з продажу контрольного пакету акцій "Луганськтепловозу". Про це повідомив виконуючий обов’язки голови ФДМ Володимир Рябченко.

При цьому, за його словами, стартова ціна "Луганськтепловозу" "трохи перевищить" 400 мільйонів гривень.

В.о. глави ФДМ також повідомив, що жодних обмежень участі у даному конкурсі для потенційних покупців не буде. "Нехай змагаються", - сказав Рябченко.

Як відомо, Фонд планував оголосити конкурс з елементами аукціону з продажу поверненого у державну власність 76%-го пакету акцій ВАТ "Холдингова компанія "Луганськтепловоз" у березні 2010 року.

У березні 2007 року 76% акцій "Луганськтепловозу" були куплені структурами російського "Трансмашхолдингу". Держпакет акцій обійшовся компанії в 292,5 млн грн при стартовій ціні 292 млн грн (58 млн доларів - ред.). Але в листопаді того ж року Верховний суд за позовом "Дніпровагонмашу", визнав конкурс незаконним. До участі в ньому не були допущені структури цієї компанії, що претендували на завод. Наприкінці листопада акції були перераховані на рахунок ФДМ з рахунків колишнього власника підприємства - російського "Трансмашхолдингу".

"Луганськтепловоз" випускає магістральні та маневрові тепловози, дизельні та електропоїзди, трамваї, поворотні кола, запчастини для залізничного транспорту. Основні замовники підприємства - "Укрзалізниця" і "Російські залізниці". У 2009 році дохід компанії склав 429,6 млн грн, що на 66,5% менше, ніж у 2008 році.

Читайте також:

Відібраний у росіян скандальний завод намагаються знову продати РФ

Росія повернула Україні скандальний завод

Уряд Тимошенко пообіцяв вирішити проблеми російського бізнесу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: