Відібраний у росіян завод знову виставили на продаж

Фонд держмайна знову оголосив конкурс з продажу скандального заводу "Луганськтепловоз", 76% акцій якого раніше відібрали в російської компанії.

Фонд держмайна оголосив конкурс з продажу "Луганськтепловозу".

"Конкурс вже оголошений. 75 днів і будемо мати результат цього конкурсу", - зазначив глава ФДМУ Олександр Рябченко.

Він назвав помилкою повернення "Луганськтепловозу" після приватизації у державну власність.

"Перший конкурс з продажу "Луганськтепловозу" був проведений не дуже професійно, з очевидними недоліками. Покупець був хороший. Це дійсно компанія серйозна. Це росіяни, які здатні вкладати гроші", - підкреслив глава ФДМУ.

"Немає ніякого секрету, що головний ринок збуту для "Луганськтепловозу", крім Укрзалізниці, - це Російські залізні дороги", - зазначив він.

"Принципово, щоб майбутній власник був здатний забезпечити реалізацію продукції "Луганськтепловозу" саме Російській залізниці. Тоді це буде успішно працююче підприємство", - вважає Рябченко.

Глава ФДМ також повідомив, що після повернення у державну власність підприємство накопичило 40 мільйонів гривень заборгованості по зарплаті.

За його словами, серед учасників конкурсу з приватизації "Луганськтепловозу" будуть українські та російські компанії. "Європейців там не буде. Вже відлякали", - додав Рябченко.

Продаж пакету акцій "Луганськтепловоза" планували провести в березні цього року, а потім переносили на квітень.

23 березня 2007 року ФДМУ визнав що "Управляючу компанію "Брянський машинобудівний завод" (що входить в російський ”Трансмашхолдинг”), переможцем конкурсу: пакет був проданий за 292,505 млн грн за стартової ціни 292 млн грн. Покупець був внесений до реєстру власників "Луганськтепловоза" 13 квітня 2007 року.

Як відомо, 76%-ий пакет акцій "Луганськтепловозу" на початку листопада 2009 року був списаний з рахунку управляючої компанії "Брянський машзавод" (РФ) і повернений на рахунок ФДМ згідно з рішенням Луганського господарського суду від 12 жовтня 2009 року.

Читайте також:

Від Укртелекому очікують 7 мільярдів гривень в держбюджет

Дату продажу скандального заводу "Луганськтепловоз" знову перенесли 

"Укртелеком" продадуть до кінця року

ОПЗ продадуть, щоб розрахуватися з попередніми покупцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: