Відновлення Японії після землетрусу коштуватиме 184 млрд доларів

184 мільярди доларів необхідно Японії на відновлення країни після стихійних лих.

Відновлення Японії після землетрусу і руйнівного цунамі може обійтися державі в 184 мільярди доларів, повідомив міністр економіки Японії Каору Йосано.

За його словами, державі може знадобитися випуск облігацій для покриття витрат на відновлення країни, проте вона не повинна забувати про шляхи їх подальшого погашення.

Прем'єр-міністр Японії Наото Кан в кінці квітня заявляв про необхідність перегляду і нового старту економічних і соціальних заходів, які б враховували ті зміни, які вніс в життя країни землетрус 11 березня.

Намічений курс передбачає серйозні зміни в розвитку економічного і соціального життя, спрямовані на якнайшвидше відновлення країни, а також корінний перегляд стратегії країни в атомній енергетиці.

Конкретні напрямки для здійснення наміченого плану будуть прийняті в червні.

План передбачає соціальне і фінансове забезпечення у зв'язку з наслідками землетрусу, а також новий проект державної стратегії.

Зокрема, передбачається, що в червні цього року будуть затверджені напрямки єдиної соціальної та податкової реформи, здійснення якої буде проведено протягом трьох наступних років.

Реформа дозволить забезпечити фінансову підтримку заходам, спрямованим на відновлення країни, а також оздоровить її фінансову сферу.

Нагадаємо, що землетрус магнітудою 9,0 балів 11 березня на північному сході Японії викликав цунамі заввишки більше десяти метрів. Число жертв перевищило 15 тисяч осіб.

Як повідомлялося, японські фахівці запевняють, що економіка країни до червня знаходитиметься у фазі спаду, переживаючи наслідки березневих стихійних лих. Але вже в другій половині цього року в країні почнеться активний період відновлення.

Читайте також:

Японії пророкують різке відновлення економіки

Уоррен Баффет: Катастрофа у Японії не зруйнує її економіку

Японія втратила статус другої економіки світу

Збитки від землетрусу в Японії вже сягнули 300 мільярдів доларів

ВідеоЗемлетрус в Японії спричинив десятиріччя катастроф

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: