Відновлювальна енергетика - чистий прибуток

Розвиток відновлюваної енергетики дасть імпульс економічному зростанню в Україні.

Український Дім
Захід відбудеться в Українському Домі
Розвиток інфраструктурних проектів в галузі виробництва енергії за рахунок відновлюваних джерел, зокрема, у сегментах сонячної енергетики, вітроенергетики, малої гідроенергетики, термальної енергетики, а також виробництва тепло- та електроенергії з біомаси стане потужним імпульсом для активізації діяльності інших галузей: будівельної, металургійної, машинобудівної. Так вважають експерти енергетичної галузі, а компанії, що працюють у сегменті альтернативної енергетики, вже сьогодні готові запропонувати ряд великих інвестиційних проектів.

"Україна може розвивати проекти в області сонячної енергетики та енергетики вітру за рахунок власного виробництва вітрових турбін і сонячних панелей. Також, завдяки багатим покладам кремнію, Україна може стати одним з найбільших у Європі виробників сировини для потреб сонячної енергетики", - важає директор компанії Fuel Alternative Віталій Давій.

Зокрема, за словами Віталія Давія, на сьогоднішній день в Україні на етапі опрацювання знаходяться декілька проектів будівництва сонячних електростанцій в Криму, виробництва фотоелектричних модулів і колекторів, вітропарків. Також на етапі реалізації знаходиться проект виробництва пального з водоростей, а до кінця року повинні запуститися ще близько десяти виробництв паливних пелет і брикетів.

Крім того, багато промпідприємств, незважаючи на дефіцит обігових коштів, активно вивчають способи зниження енергозалежності.

Одним з найбільш активних гравців українського ринку відновлюваної енергетики є компанія "Квазар". На сьогоднішній день цей найбільший український виробник сонячних елементів і модулів на основі кремнію готовий при запуску механізму державних преференцій взяти участь у реалізації проекту будівництва першої в Україні сонячної електростанції, потужність якої складе 10 МВт.

Наявність необхідного досвіду ВАТ "Квазар" у реалізації проектів з будівництва великих енергосистем в Іспанії, Італії та Португалії, а також власного виробництва сертифікованої продукції дозволяють галузевим експертам позитивно оцінювати шанси компанії в реалізації пілотного проекту з будівництва сонячної електростанції.

15-16 жовтня ключові гравці ринку відновлюваної енергетики, чиї плани і діяльність пов'язані з українським ринком, збираються на Українському Форумі з відновлюваної енергетики, який буде проходити в центрі столиці, в "Українському Домі". Там же, зокрема, будуть представлені й інвестиційні проекти ВАТ "Квазар" в області сонячної енергетики.

Захід створить інформаційнbq майданчик і стане стимулом до розвитку українського ринку альтернативної енергетики. Зокрема, будуть розглянуті можливості використання податкових преференцій для виробників енергії з поновлюваних джерел у світлі прийнятих нещодавно законів про стимулювання розвитку альтернативних видів палива та енергії.

Одним із ключових пунктів робочої програми конференції будуть механізми залучення інвестицій і механізми фінансування такого роду проектів в цілому. Буде розказано про програми фінансування, які запускають європейські банки, а також будуть обговорюватися потенційні можливості роботи фондів прямих інвестицій.

В "Українському Домі" на час проходження Форуму вперше буде використовуватися електроенергія, що генерується сонячною енергосистемою виробництва ВАТ "Квазар" і вітрогенератором чеського виробництва, поставленим ТОВ "Греса-груп". Від них і буде споживатися електрикою конференц-зал Форуму. Також організатори заходу планують здійснити перше в історії Києва мережеве скидання в електромережу електроенергії, виробленої з альтернативних джерел.

Серед доповідачів та учасників Форуму - представники державних відомств (НКРЕ, НАЕР, Державного агентства України з інвестицій та інновацій, Національного агентства екологічних інвестицій), представники місцевої влади (зокрема, перший заступник мера Києва Анатолій Голубченко розповість про перспективи використання відновлюваної енергетики в українській столиці ), топ-менеджери провідних компаній, що працюють у сегменті альтернативної енергетики (Activ Solar, WKN Windkraft Nord AG, НІТОЛ, "Квазар", UniSolar, Electricite de France, Gresa-Group, Winder, "Нова-Еко", "Конкорд-груп", Camco International, "АВАНТЕ", Синапс та ін), юридичних компаній ("Байтен Буркхардт", Arzinger, "Домініон", "Паритет" тощо), енергогенеруючих компаній ("Крименерго", "Луганськобленерго", "Кримські генеруючі системи", "Миколаївобленерго" та ін), а також представники міжнародних інвестиційних фондів (NEFCO, GreenMax Capital Advisors та ін.).

Організатором Форуму є компанія Fuel Alternative, яка протягом останніх чотирьох років виступає організатором ключових подій у сфері альтернативної енергетики: міжнародних конференцій, семінарів та круглих столів, а також видавцем спеціалізованих журналів "Альтернативне паливо" і CleanTech.

Генеральний Партнер Форуму - ВАТ "Квазар".

Енергетика
Партнери сесій Форуму: Activ Solar і Gresa-Group.

Також Партнерами Форуму виступають:
Правова група "Домініон" (Юридичний партнер), Українська Асоціація Вітроенергетична, "АВАНТЕ" (Технічний партнер), Quantum Business Group.
Генеральний інформаційний партнер Українського Форуму з відновлюваної енергетики - ІА "Інтерфакс-Україна".

Телевізійні партнери: "Телеканал 24", "Перший діловий", UBC (Ukrainian Business Chanel).

Офіційний Медіа-партнер: ТСН.ua.

Медіа-партнери: ІА "Українські новини", "Ліга.net", All-Biz.info, журнали "Нафта і газ", "Енергобізнес", "Агросектор", "Новини агротехніки", "Масложировий комплекс".

Офіційні видання Форуму: журнали "Альтернативне паливо" і CleanTech.

ФОРУМ ПРОХОДИТЬ ЗА ПІДТРИМКИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ УКРАЇНИ і ДП "Укрінвестбуд".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: