Видобуток вугілля зросте

Прем`єр-міністр Віктор Янукович повідомив, що з другого півріччя в Україні очікується зростання видобутку вугілля.

шахта
Архів
З другого півріччя в Україні очікується зростання видобутку вугілля. Про це прем`єр-міністр Віктор Янукович заявив сьогодні на прес-конференції.

«Ми майже на 20 км пройшли більше підготовчих вироблень і близько 40 відриваємо забоїв, які дадуть приріст видобутку вугілля,» - пояснив В.Янукович.

За словами прем`єра, починаючи з 2007 року за найближчі декілька років показник видобутку вугілля треба буде довести до 105 млн. тонн.

Нагадаємо, 19 червня міністр вугільної промисловості Сергій Тулуб заявив, що Мінвуглепром погіршив прогноз темпів зростання видобутку вугілля в 2007 році порівняно з 2006 роком - з 2,3% до 1,5% або з 82,2 млн. тонн до 81,5 млн. тонн.
Міністр пояснив, що відставання від графіка видобутку вугілля обумовлене відставанням від планів розвитку вугледобувних підприємств, зокрема, в 2005 році підприємства галузі не ввели близько 25 км нових лав, за 7 місяців 2006 року – близько 20 км порівняно із запланованими. 

Разом з тим, у січні С.Тулуб заявляв, що Мінвуглепром прогнозує в 2007 році збільшення видобутку вугілля на 2,3% - до 82,2 млн. тонн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: