Видобувати газ стало вдвічі дорожче

Собівартість видобування газу виросла у два рази порівняно з минулим роком. Фахівці сподіваються, що обсяги видобування палива не зменшаться.

Собівартість газовидобування в Україні зросла приблизно вдвічі. Про це повідомив сьогодні президент Асоціації газових трейдерів України Роман Сторожев під час круглого столу.

Точніші дані можна отримати у самих компаній, але я можу сказати, що в 2008 р. собівартість газовидобування в Україні залежно від родовища складала 100-103 доларів за 1 тис. куб. м", - сказав Сторожев.

Він також вважає, що фінансова економічна криза не вплине на газовидобування і обсяги інвестицій приватних компаній. "Динаміка інвестицій збережеться, і компанії не понизять обсяги видобування", - сказав президент Асоціації газотрейдерів.

Нині Україна видобуває близько 30 мільярдів кубометрів газу на рік. На потребу споживачів кожного року йде близько 55 кубометрів блакитного палива. Згідно з газовим контрактом, підписаним між Україною та Росією, наша держава повинна придбати 40 мільярдів кубометрів газу. Починаючи з наступного року - 52 мільярди щорічно.
 

Читайте також:

"Нафтогаз": СБУ порушить проти нас ще одну справу

RosUkrEnergo виганяють з Угорщини та Польщі

За рік в Україні на чверть подорожчали транспорт і ЖКГ

Європа просить Росію більше не перекривати газ і не нападати на сусідів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: