Відпочинок у Криму подорожчав на 10-15%

Подорожчання торкнеться, насамперед, недорогого відпочинку. Пік цін, традиційно припаде на липень-серпень.

З 1 травня в Криму стартував курортний сезон. За попередніми підрахунками відпочинок у пансіонатах і санаторіях півострова буде дорожчим на 10-15% у порівнянні з літом минулого року.

Причому подорожчання торкнеться, насамперед, недорогого відпочинку. Пік цін, традиційно припаде на липень-серпень. Наприклад, стандартний номер на двох з харчуванням і процедурами коштуватиме в санаторії "Форос" - 1072-1384 грн (раніше було трохи дешевше, але кажуть, що тепер замість сніданків у ціну входить триразове харчування), у санаторії "Перемога" в Євпаторії - 626-744 грн (було 582-698, але зараз зробили ремонт у номерах), у санаторії "Полтава" в Саках - 720-740 грн.

У середньому, на узбережжі від Судака до Ялти місце з повним пансіоном для однієї людини коштуватиме 350-420 грн, а було 300-360 грн. У кримських санаторіях до цієї вартості включено і пакет оздоровчих послуг з гідромасажем, інгаляціями і т. д., чого немає ні в Туреччині, ні в Єгипті. У менш популярних регіонах Криму - на західному узбережжі (Чорноморський, Роздільнянський райони), у приватних готелях або пансіонатах реально відпочити з триразовим харчуванням і за 150-200 гривень на добу з людини. У приватному секторі ціни за "куточок" починаються з 25-30 грн у Саках, Миколаївці і Стерегущому, до 50-60 грн в Алушті, Ялті та Сімеїзі. А в минулому сезоні можна було поселитися і за 15 грн.

За словами заступника міністра курортів і туризму АРК Марини Слєсарєвої, подорожчання викликане зростанням цін на продукти і комунальні послуги. Збільшення плати за водопостачання вдарить по платних туалетах. Так, в Ялті орендарі стверджують, що піднімуть плату за відвідування туалету вдвічі - до 2 гривень. Зате в районі набережної Ялти вони працюватимуть цілодобово.

Хороша новина - відміна плати за вхід на всіх пляжах Криму, за винятком відомчих, які закріплені за санаторіями. Заступник глави Ради міністрів АРК Георгій Псарєв уточнив, що при вході на пляж з відпочивальників не стягуватиметься плата за послуги пляжного сервісу, а також за прокат пляжного обладнання. Кримський уряд обіцяє, що за цим стежитиме главк МВС України в Криму.

Читайте також:

У Криму відкрився курортний сезон

Кримські пляжі зробили безкоштовними

В Криму заборонили шаурму і шашлик на вугіллі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: