Відсутність нерухомості і автівок: декларація кандидата у президенти Юлії Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Відсутність нерухомості і автівок: декларація кандидата у президенти Юлії Тимошенко

Фото: ТСН.ua

Дохід Тимошенко здебільшого складався з депутатської зарплатні.

Голова політичної партії "Батьківщина", народний депутат Юлія Тимошенко орендує в Козині під Києвом будинок своєї сестри та користується 4 суміжними ділянками. Про це свідчить оприлюднена декларація політика від 2017 року.

При цьому, дві земельні ділянки належать двоюрідній сестрі Тимошенко Шараповій Тетяні Валеріївні та, згідно з декларацією, перебувають під орендованим домом. Ще двома ділянками, які "межують з об'єктом оренди", володіє тітка нардепа Ульяхіна Антоніна Миколаївна.

Відповідно до декларації, її дохід за минулий рік становив 560 тисяч гривень, з яких 225,5 тисячі - депутатська зарплатня.

Загальний дохід подружжя Олександра та Юлії Тимошенко у 2017 році склав понад 4 млн грн. Її чоловік задекларував дохід від підприємництва у майже 3,4 млн.

Внесла в декларацію лідер "Батьківщини" і деякі ювелірні вироби: сережки, підвіски, персні, намисто – загалом вісім позицій.

При цьому власної нерухомості, транспортних засобів і корпоративних прав, згідно з декларацією, у Тимошенко немає. 

Вибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

Вибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

З повним переліком декларацій зареєстрованих кандидатів у президенти можна ознайомитись за посиланням.

Фото: ТСН.ua

Як повідомлялося, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Станом на 25 січня ЦВК зареєструвала 20 кандидатів у президенти.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація