Відтепер фінансування автомобілів Volkswagen, Audi та Porsche можливе з авансовим платежем від 15%

Пропозиції фінансування від Porsche Finance Group можна отримати у кожного офіційного дилера Volkswagen, Audi та Porsche на всій території України.

Відтепер Porsche Finance Group знижує мінімальний авансовий платіж на фінансування в лізинг та кредит до 15%.

"Такий крок став можливий завдяки набуттю з 1 січня чинності нового Податкового кодексу, який значно покращує оподаткування операцій з автомобілями, бувшими у використанні. Значно знизився ризик подальшої реалізації об’єктів фінансування для кредиторів, і ми відразу ж даємо відчути цю перевагу нашим клієнтам", - прокоментував таке стратегічне рішення директор ТОВ "Порше Лізинг Україна", Йозеф Граф.

"Звичайно, ми даємо право всім нашим клієнтам з високою платоспроможністю скористатися можливістю придбати автомобіль з 15% авансовим платежем. У разі обмеженої платоспроможності або високого розміру інвестицій потрібно буде сплатити більший авансовий платіж",- продовжив Йозеф Граф.

Пропозиції фінансування від Porsche Finance Group можна отримати у кожного офіційного дилера Volkswagen, Audi та Porsche на всій території України.

Про компанію

Porsche Finance Group представлена в Україні компаніями "Порше Лізинг" та "Порше Мобіліті". Вони є власністю австрійського "Порше Банку", який в свою чергу належить до "Порше Холдингу". В Україні компанії Porsche Finance Group надають послуги фінансового, оперативного лізингу та кредиту автомобілів Volkswagen, Audi та Porsche як для юридичних, так і для фізичних осіб і належать наразі до лідерів ринку фінансування автомобілів.

Наші контакти:

Porsche Finance Group
ТОВ "Порше Лізинг Україна"
ТОВ "Порше Мобіліті"

вул. Колекторна, 1
02660 Київ, Україна

Tel.:    +380 / 44 / 4986601
Fax:    +380 / 44 / 4986602

Директор: Йозеф Граф
(josef.graf@porscheleasing.com.ua)

Виконавчий директор: Ілля Сойкіс
(ilya.soykis@porscheleasing.com.ua)

Директор з продажів: Анастасія Стеклова
(anastasiya.steklova@porscheleasing.com.ua)

Преса: Олеся Козарюк
(olessja.kosarjuk@porscheleasing.com.ua)

Інтернет: www.porscheleasing.com.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: