Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Виграти солодкі 300 тисяч гривень у "Лото-Забава" – легше легшого

Відтепер виграти велику суму грошей у лотереї "Лото-Забава" ще легше!

Оператор державних лотерей "М.С.Л." радий повідомити гравців про старт нового додаткового  розіграшу - "Парочка", який буде проводитись щонеділі у рамках телерозіграшу "Лото-Забава" та радувати відданих шанувальників лотереї значними грошовими призами, максимальний з яких - 300 тисяч гривень! 

Для участі в конкурсі необхідно при купівлі білета "Лото-Забава" замовити додаткову ігрову комбінацію "Парочка", яка буде надрукована на вашому білеті. Кожна "Парочка" – це одразу дві ігрові комбінації, а отже два шанси виграти 300 тисяч гривень! Чим більше "Парочок", тим більше шансів на виграш! У цілому, можна придбати від однієї до п’яти "Парочок" на кожен білет.

Лото-Забава_2

Розіграш 300 тисяч гривень у конкурсі "Парочка" буде відбуватися за допомогою окремого лототрону. Механіка конкурсу проста: додаткова комбінація - це піраміда з шести цифр. З лототрону випадає 9 кульок з числами від 1 до 75. У залежності від кількості співпадінь цифр у піраміді з цифрами, що випали з лототрону, ви отримуєте право на отримання різних призів!

Усього є чотири умови, кожна з яких може принести вам грошовий виграш!

1. Якщо у вашому білеті число на вершині додаткової ігрової комбінації "Парочка" збіглося з одним з чисел, що випали з лототрону, ви отримуєте 5 гривень.

2. Якщо числа у вашій піраміді збіглися з виграшними та утворили будь-яку лінію з трьох чисел, ваш виграш становить 100 гривень.

3. Якщо числа в ігровій комбінації збіглися з виграшними та утворили будь-який кут у піраміді з 5 чисел, ви виграєте 7 500 гривень.

4. Якщо абсолютно всі числа в ігровій комбінації збіглися з усіма виграшними числами, що випали з лототрону, ви отримуєте головний приз конкурсу - солодкі 300 тисяч гривень!

Лото-Забава_1

Продажі "Парочок" стартували 19 листопада, а перший розіграш у прямому ефірі "Лото-Забава" відбудеться вже цієї неділі, 26 листопада. Не проґавте свій шанс виграти 300 тисяч гривень!

Залиште свій коментар

Вибір редакції