Військовий бюджет США на наступний рік склав 680 млрд дол.

Президент Барак Обама має підписати фінансовий документ американської армії. На 2010 рік у ньому закладено 680 млрд доларів.

Бюджет Міноборони США на 2010 рік становить 680 мільярдів доларів. Президент Барак Обома повинен підписати 28 жовтня відповідний закон.

Загальний обсяг виділених відомству коштів становить понад У 2009 фінансовому році бюджет Пентагону становив приблизно 653,75 мільярда доларів.

550,2 мільярда доларів виділяється на традиційні статті витрат, 130 мільярдів доларів виділені в окрему статтю "Фінансування військових операцій за кордоном".

Військовий бюджет США при складанні був переверстати навесні з ініціативи президента США і керівництва Пентагону. Вивільнилися гроші міністр оборони США Роберт Гейтс пропонував витратити на фінансування проведених операцій США в Іраку й Афганістані.

Рішення про перерозподіл бюджету є частиною програми Обами, яка фактично змінює військову доктрину країни. Тепер замість того, щоб фінансувати підготовку до великомасштабної, а значить дорогої війні проти "традиційних ворогів", Сполучені Штати будуть готувати армію до дій у локальних і контртерористичних операціях.

Як повідомив голова сенатського комітету зі збройних сил Карл Левін, у законі міститься пункт про те, що США будуть надавати фінансову підтримку таким, що перейшов на бік ISAF талібам, повторюючи тим самим свою політику відносно колишніх іракських бойовиків.

США також виділять 7,5 мільярда доларів на оснащення і навчання афганської армії і поліції, 700 мільйонів буде виділено на підтримку пакистанської армії і поліції в районі афгансько-пакистанського кордону.

Президент США підписує закон про бюджет Міноборони з запізненням - фінансовий рік вже почався 1 жовтня. Причиною запізнення стали розбіжності в бюджетних законопроектах палати представників і сенату, а також суперечки навколо скорочених на вимогу президента програм.

Читайте також:

Зовнішній борг США в листопаді поб’є всі рекорди

У США закрилися вже більше 100 банків

Китай почав готуватися до кібервійни зі США

США заручилися підтримкою Чехії щодо нової системи ПРО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: