Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вінниччина відмовилась від китайської гречки

Вінницька обласна влада домовляється з місцевими підприємствами про додаткове виробництво гречки.

На території Вінницької області не буде реалізовуватися гречана крупа, закуплена в Китаї. Про це заявив перший заступник голови Вінницької обласної ради Ігор Кревський.

Нагадаємо, 27 квітня судно з партією китайської гречки в об'ємі 500 тонн прибуло в Одеський порт.

"Вінницька область відмовилася від реалізації на своїй території китайської гречаної крупи. У той же час обласна влада домовляється з місцевими підприємствами про додаткове виробництво гречки", - сказав Кревський.

За його словами, нещодавній ажіотаж навколо гречки змушує обласну владу приймати внутрішні регіональні рішення щодо укріплення продуктової безпеки регіону. Облрада рекомендує районним державним адміністраціям та радам скласти баланс основних продуктів споживання, створити з нового врожаю відповідні запаси та забезпечити їх зберігання, а також передбачити для цього необхідні кошти у місцевих бюджетах.

Створення внутрішніх регіональних запасів - один із шляхів протистояння вітчизняної сільгосппродукції імпорту, підкреслив Кревський.

"Більшість сільгосппродукції у нас виробляється в приватному секторі. Вона не конкурентоспроможна, і її душить імпорт. Тому голова облдержадміністрації рекомендує, і обласна Рада його підтримує в цьому, щоб райони подбали про запаси основних продуктів споживання і передбачили на ці цілі відповідні кошти у своїх бюджетах ", - зазначив перший заступник голови облради. Він зазначив, що такі заходи дозволять контролювати цінову ситуацію на ринку області.

Читайте також:

Китайська гречка припливла в Україну

Кабмін пообіцяв "засипати" українців гречкою та вівсянкою

Слідом за гречкою в Україні зникає пшоно

Китайську гречку ретельно перевірятимуть на радіацію

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції