Вінницький пенсіонер вимагає відключити його квартиру від газу і опалення через рахунки

Чоловік вже почав самотужки демонтувати батареї.

Одиночний протест. Вісімдесяти-річний вінничанин вимагає від чиновників і комунальників відрізати його квартиру від газу та опалення. Каже, йому достатньо лише електики, бо платити за інше не в змозі. Чиновники закликають пенсіонера оформити субсидію. І погрожують штрафом, якщо той самотужки відімкнеться від комунікацій, йдеться в сюжеті ТСН.19.30.

Відмовитися від газу і перейти на альтернативне опалення вирішив вісімдесяти річний Олександр Федорчинко. Він вимагає закрити йому газ і сам почав від'єднуватися від опалення.

"Я на кухні зняв і просив їх, щоб вони мені не нараховували за ту частину площі квартири, що однієї батареї немає", - каже чоловік.

Причина - ціна. Каже остання платіжка йому прийшла на півтори тисячі гривень. З урахуванням пільги - як інвалід, мав би сплатити половину. Але переконує -отримуючи дві вісімсот - для нього це розкіш. Тож вирішив економити на централізованому опаленні та газопостачанні. Утім ,є одна перешкода. Він живе у 5-поверховому будинку.

Одному мешканцю відключати квартиру від комунакації відмовляються у міськтеплоенерго. Мовляв, постраждають інші жителі. Та попереджають у разі самовільного відключення, пенсіонер платитиме штраф.

У міськраді, куди пенсіонер написав заяву, знічені. Мовляв, як це зробити не знають. І радять інший вихід - відмовитися від пільги та оформити субсидію.

Утім, пенсіонер рішуче налаштований від'єднатися від мережі. Часу чиновникам дає до початку опалювального сезону. Інакше - уже обдумує, як реалізувати свій задум.

80-річний житель Вінниці вимагає відрізати його квартиру від газу та опалення

Каже, що йому достатньо лише еклектики, бо платити за інше не в змозі. Чиновники закликають пенсіонера оформити субсидію. І погрожують штрафом, якщо той самотужки відімкнеться від комунікацій. Утім, пенсіонер рішуче налаштований. Часу чиновникам дає до початку опалювального сезону. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: