Вінський: "Укртелеком" постраждав від затягнутої приватизації

Вінський упевнений, що все ще існують комерційні підприємства, готові купити "Укртелеком".

Системна криза в "Укртелекомі" і втрата компанією значної частини ринку телекомунікаційних послуг є наслідком надмірно затягнутої приватизації підприємства.
Про це заявив міністр транспорту і зв’язку Йосип Вінський.

"Доля цього колись сильного і перспективного стратегічного підприємства — яскравий приклад абсурдності того, що відбувається в країні. Такі об’єкти не можна продавати вісім років. Максимум три місяці. Проте політики гралися підприємством як м’ячиком", — заявив міністр транспорту.

Внаслідок затягнутої приватизації, на думку Вінського, постраждали багато аспектів діяльності підприємства.
"Шкоди було завдано колосальної. Втрачено дуже велику частку ринку. Відбулися нехороші трансформації всередині підприємства. Кваліфіковані кадри його залишили", — заявив міністр.

При цьому він упевнений, що все ще існують комерційні підприємства, готові купити "Укртелеком".

"Навіть за такого сумного розкладу сьогодні є не менше десятка компаній, готових купити "Укртелеком". Представники більшості з них уже побували в цьому кабінеті", — підкреслив Вінський.

"Це все ще привабливий об’єкт для професійних інвесторів. Залишилося дати відмашку і забезпечити нормальну прозору процедуру. Проте, якщо цього не робиться, то таке підприємство не повинно висіти на балансі ФДМ, а має управлятися міністерством", - сказав він.

Як повідомлялося, чисті збитки ОАО "Укртелеком" у першому кварталі 2009 року склали 181,592 млн грн, що на 86,2% перевищує показник аналогічного періоду минулого року.

Нагадаємо, Фонд держмайна опублікував наказ про приватизацію "Укртелекому" 11 лютого. Номінальна вартість 67% акцій компанії була оцінена у 3,5 мільярда гривень. Спочатку "Укртелеком" планувалося продати у березні.

Пізніше міністр транспорту та зв'язку Йосип Вінський заявив, що мінімальна ціна, за яку можна продавати "Укртелеком", - 25 мільярдів гривень.

Компанія "Укртелеком" є монополістом на українському ринку фіксованого місцевого зв'язку. Вона контролює більше 80% ринку та має понад 10 мільйонів абонентів.

Статутний капітал "Укртелекому" - 4 мільярди 681 мільйон 560 тисяч гривень.

Читайте також:

В Україні подорожчав телефонний зв'язок

Збитки "Укртелекому" зросли на 86%

На "Укртелеком" претендують десять покупців

Вінський назвав мінімальну ціну для "Укртелекому"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: