Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
VIP-лоукост для чиновника: керівник Львівщини злітав чартером у Чехію за смішні гроші

Синютка сплатив за все 30 тисяч гривень, тоді як сама тільки подача літака мала б коштувати 40.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка оплатив поїздку п’ятьох чиновників розкішним VIP-літаком Dassault Falcon 2000 до Чехії. Чартер обійшовся посадовцю в 29,8 тисяч гривень, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сам Синютка запевняє, що разом зі своїми заступниками літав у Брно на ділову зустріч. Львівські журналісти здивувалися надто поміркованій, як на такі послуги, ціні за приватний літак, тож почали з’ясовувати нюанси цієї подорожі. Та швидко виявили, що керівник області уклав угоду з корпорацією «Онур», котра запропонувала прайс, мінімум удесятеро нижчий за ринкові ціни. Пікантності ситуації надає той факт, що турецька компанія, котра є власником літака, багато років поспіль виграє у Львівській області тендери на будівництво та ремонт автомобільних доріг.

Відео Корупція чи удача: львівські чиновники отримали 90% знижки на оренду турецького VIP-літака

Українські філіали «Онур» від можливості надати такий літак до чартерних послуг відхрещуються, пояснюючи це тим, що таке питання може вирішити лише головний офіс у Туреччині. Як стало відомо, сама тільки подача цього літака коштуватиме щонайменше 1,5 тисячі доларів – це майже 40 тисяч гривень за курсом НБУ. Питання про 90% знижку сам Синютка прокоментував так: «У мене є угода, в якій не вказано про жодну знижку, а вказана вартість. І направду, якщо можна було полетіти за дешевшу ціну, розуміючи, що на службове відрядження я витрачаю власні кошти, то повірте, я би постарався це зробити ще дешевше».

Торік Синютка задекларував заробітну плату 14,5 тисяч гривень, 266 тисяч гривень готівки і дуже заможну дружину. Джерела надходжень коштів для скандального польоту керівник області уточнювати не став.

Кореспондент ТСН Дмитро Святненко

Залиште свій коментар

Вибір редакції