Виплати пасажирам у разі нещасного випадку в транспорті збільшили вдвічі

Кабмін прийняв постанову про нові страховки. Відтепер виплати постраждалим у разі нещасного випадку на транспорті збільшуються вдвічі.

Кабмін прийняв постанову, яка збільшує вдвічі (з 51 тис. до 102 тис. грн.) виплати пасажирам по страховці при нещасному випадку в транспорті.

Нагадаємо, страховка входить у вартість квитка на потяг, електричку, теплохід, катер і міжміський автобус або маршрутку і діє з моменту, щойно пасажир опиниться на території вокзалу чи станції (пристані), і закінчується, коли він залишить цю територію.

Як роз'яснили "Сегодня" у прес-службі Мінтрансу, зміни набудуть чинності, щойно постанову зареєструє Мін'юст. Планується, що це буде вже протягом 10 робочих днів. Підвищення виплат вдвічі пояснюється тим, що останній раз їх переглядали в квітні 2007 року, а з тих пір ціни на все зросли практично вдвічі.

Щойно постанова набере чинності, у випадку загибелі пасажира його спадкоємцям виплатять 100% страховки або 102 тис. грн., якщо пасажир став інвалідом I групи (втратив ноги, осліп), він отримає 90% суми або 91 800 грн., інваліду II групи належить 75% (76 500 грн.), III групи - 50% (51 000 грн.).

Нарешті, у найпоширеніших випадках (травма, забій, перелом) на лікування дадуть 0,2% за день на лікарняному - це 204 грн., але не більше 50% страховки (або 51 000 грн.). Тобто лікуватися по страховці не вийде більше 8,5 місяців.

Для того, щоб отримати виплати, обов'язково треба відразу ж оформити акт про нещасний випадок на транспорті - його зобов'язаний видати, наприклад, провідник вагону, водій, капітан судна.

Читайте також:

Туристичні страховки для українців подорожчали на третину

Влада введе медичну страховку, аби завадити потокам хабарів

В Україні затверджено новий порядок виплати лікарняних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: