Виплати при народженні дитини збільшать максимум на 76 гривень

Разом з подвоєнням суми виплат при народженні дитини, буде подвоєно термін, за який цю суму виплачуватимуть.

Обіцяні Адміністрацією президента подвоєні виплати при народженні дитини майже не відіб’ються на матеріальному становищі батьків і немовлят. Збільшено термін, за який батьки мають отримати повну суму виплат, тому за першу дитину матері щомісячно одержуватимуть лише на 76 гривень більше.

Нинішня схема виплат допомоги передбачає, що батьки першої дитини отримуватимуть допомогу впродовж року, другої - впродовж двох років і третьої - впродовж трьох років.

Збереження термінів забезпечило б збільшення щомісячних виплат на 50%. Проте Янукович запропонував поміняти механізм щомісячної сплати залишку суми, збільшивши їх терміни удвічі. Тому в порівнянні з діючими нормами матері щомісячно отримуватимуть за першу дитину більше на 76 грн, другу - на 30 грн, третю - на 26 грн, пише видання "Коммерсант-Украина" у статті "Президент вспомнил детство".

Нагадаємо, 9 листопада перший заступник глави адміністрації президента Ірина Акімова повідомила, що Віктор Янукович направив у Верховну раду два законопроекти про збільшення в 2011 році виплат при народженні дитини і малозабезпеченим сім'ям з дітьми. Таким чином Янукович виконає свої передвиборні обіцянки, зазначила Акімова.

У вівторок ці документи оприлюднені не були, але їх ключові норми назвала Акімова. Виплати при народженні дитини збільшаться удвічі: першої - до 25,05 тис. грн, другої - до 50,1 тис. грн, третьої - до 100,2 тис. грн. Одноразова виплата складе 8,35 тис. грн.

Зазначимо, що з 1 січня 2011 року допомога при народженні дитини і так повинна збільшитися в 1,5 рази - набуде чинності закон, прийнятий наприкінці 2009 року за ініціативою Блоку Литвина, що передбачає прив'язку платежів до прожиткового мінімуму на момент народження дитини. "Але різниця в тому, що президент пропонує збільшити виплати ще приблизно на 30%", - пояснила вона.

Для реалізації пропозицій президента по допомозі малозабезпеченим сім'ям потрібно всього 137 млн грн, на виплати при народженні дитини - 1,4 млрд грн.

Читайте також:

Виплати при народженні дитини зростуть удвічі

Азаров: жити стало краще, жити стало веселіше

Регіонали провалили власний закон про підтримку бідних сімей

В Україні підвищено виплати при народженні дитини

ВідеоВиплати при народженні дітей зростуть удвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: