Повернення депозитів вкладникам "Укпромбанку" розпочнеться в листопаді

Обсяг їх депозитів в банку на 1 вересня складав 1,644 млрд грн.

Представник тимчасової адміністрації "Укрпромбанку" Ігор Власюк вважає, що виплати за внесками фізичних осіб "Укрпромбанку" розпочнуться в листопаді. Обсяг вкладів фізичних осіб Укрпромбанку на 1 вересня складав 6,838 млрд грн. Він уточнив, що рішення про подальшу долю вкладів юридичних осіб не ухвалене. Обсяг їх депозитів в банку на 1 вересня складав 1,644 млрд грн.

Також повідомляється, що Національний банк України і Кабмін України прийняли спільну постанову про передачу банку "Родовід" активів і пасивів "Укрпромбанку". "Ухвалено рішення про переведення депозитів фізичних осіб. Активи "Укрпромбанку" оцінюватимуться. Якщо є здорові і ліквідні кредити, вони також будуть переведені", - повідомив виданню директор департаменту зовнішньоекономічних зв'язків НБУ Сергій Круглик.

Банк "Родовід" готовий розпочати повернення вкладів через місяць. "До нас будуть переведені депозити фізосіб і, швидше за все, всі кредити юридичних і фізичних осіб, після того, як оцінна компанія проведе їх аналіз. Ми порадилися з тимчасовою адміністрацією "Укрпромбанку" і маємо намір перевести пасиви до 17 листопада, можлива затримка - до п'яти днів. Переведення активів планується завершити до закінчення роботи адміністрації і мораторію в "Укрпромбанку", - розповів тимчасовий адміністратор банку "Родовід" Сергій Щербина. Мораторій на задоволення вимог кредиторів в банку "Родовід" діє до 15 грудня, "Укрпромбанку" - до 21 січня 2010 р.

Для повернення вкладів "Укрпромбанка" збитковий банк "Родовід" необхідно повторно докапіталізувати за допомогою ОВДЗ. Кабмін України рекапіталізував банк в липні ц.р. - статутний капітал виріс до 2,8 млрд грн, але через збитки III кварталу власний капітал банку "Родовід" опинився менше статутного - 1,59 млрд грн. Щербина впевнений, що Кабмін докапіталізує Родовід Банк в обсязі, достатньому для виконання нормативів, але не менше суми вкладів, яку забезпечує Фонд гарантування вкладів фізосіб.

"Зараз це 5,6 млрд грн. Враховуючи, що ми плануємо розпочати виплати вкладів до 16 листопада, докапіталізація має бути проведена також до 16-го, - зазначив Щербина, підкресливши, що банк "Родовід" планує забрати і частину відділень "Укрпромбанку".- Спільна група оцінює філії і відділення "Укрпромбанку", і потім буде ухвалено рішення, що ми забираємо, а що - ні".

Читайте також:

"Укрпромбанк" оголосив список проблемних позичальників

Тимошенко: "Укрпромбанк" буде ліквідовано

Держава вирішила ліквідувати "Укрпромбанк"

Мінфін відмовився рятувати "Укрпромбанк"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: