Віртуальний скандал. Розенко звинуватив голову місії МВФ в Україні в "жахливій непрофесійності"

Рон ван Роден оприлюднив своє бачення пенсійної реформи в Україні.

У Мережі набирає обертів скандал, що може позначитися на співпраці України з Міжнародним валютним фондом.

Голова місії МВФ в Україні Рон ван Роден виклав у своїй статті для "Економічної правди" своє бачення про те, що пенсійна реформа в Україні повинна бути проведена терміново, а "введення так званої накопичувальної пенсійної системи (другий рівень) на додаток до чинної системи, на чому дехто наполягає, не матиме особливого сенсу без попереднього виправлення недоліків чинної системи".

"Введення накопичувальної системи було б передчасним, враховуючи нинішній рівень розвитку фінансових ринків і нормативно-правову базу в Україні", - зазначив голова місії МВФ.

Матеріал не сподобався віце-прем'єр-міністру України Павлу Розенку, який опікується пенсійною реформою. Посадовець поставив під сумнів професійні здібності ван Родена.

"Після слів "експерта", що "основна структура пенсійної системи не змінилася з радянських часів", пропало будь-яке бажання читати цю всю маячню до кінця... Ну, а сентенції на тему запровадження другого рівня - взагалі "no comment". Людина просто не розуміє, що це таке і як воно все працює... Жахлива непрофесійність!!!", - написав Розенко у Facebook.

Нагадаємо, в уряді нині допрацьовують законопроекти щодо пенсійної реформи, основне завдання яких – зменшити дефіцит Пенсійного фонду. Обіцяють найближчим часом оприлюднити документи. А в разі ухвалення парламентом хочуть від 1 жовтня цього року підвищити пенсії.

Залиште свій коментар