Visa прокоментувала заяву про роботу своїх карток в окупованому Криму

Платіжна система підтвердила, що "Генбанк" перебуває під санкціями.

Платіжна система Visa не знімала обмеження з "Генбанку", ключової банківської структури окупованого Криму, який перебуває під санкціями.

Про це йдеться у заяві прес-служби Visa, передає Європейська правда.

"У відповідності до вимог Управління контролю за іноземними активами Казначейства США, Visa призупинила будь-яку взаємодію з АТ "Генбанк" і таке призупинення зберігатиметься до моменту, поки санкції OFAC не будуть скасовані", - йдеться в заяві.

Разом із тим, у платіжній системі не пояснили, яким чином "Генбанк" зміг відновити операції з картками Visa.

Нагадаємо, "Генбанк", який перебуває під санкціями, заявив, що почав працювати з картками міжнародної платіжної системи Visa в окупованому Криму через Національну систему платіжних карт.

У банку переконують, що в усіх точках, підключених до системи "Генбанку" в Криму і Севастополі, приймають до оплати карти Visa російських банків-емітентів. "Генбанк" також отримує до обслуговування картки Visa у своїх пунктах видачі готівки.

Генбанк" є основним банком окупаційного "уряду" Криму, 50% банку належить виконавчим органам влади Криму і Севастополя.

Як відомо, у кінці 2015 року міжнародні платіжні системи Visa і MasterCard відключили від обслуговування ряд російських банків, що потрапили до списку санкцій США. Зокрема, йдеться про Генбанк, Крайінвестбанк, банк "Верхневолжский", Севастопольський морський банк (СМБ), які працюють в Криму, а також Інресбанк і Мособлбанк, які пов'язані з СМП банком, акціонерами якого є брати Аркадій і Борис Ротенберги.

Російські банки в Криму відключили від Visa і Mastercard

Про ці повідомляють російські ЗМІ з посиланням на банкірів. Більшість операцій з пластиковими картками наразі заблоковані. Нагадаю, у вівторок Вашингтон посилив санкції проти Москви, вони стосуються окремих громадян, великого бізнесу та низки кримських компаній. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: