Visa прокоментувала заяву про роботу своїх карток в окупованому Криму

Платіжна система підтвердила, що "Генбанк" перебуває під санкціями.

Платіжна система Visa не знімала обмеження з "Генбанку", ключової банківської структури окупованого Криму, який перебуває під санкціями.

Про це йдеться у заяві прес-служби Visa, передає Європейська правда.

"У відповідності до вимог Управління контролю за іноземними активами Казначейства США, Visa призупинила будь-яку взаємодію з АТ "Генбанк" і таке призупинення зберігатиметься до моменту, поки санкції OFAC не будуть скасовані", - йдеться в заяві.

Разом із тим, у платіжній системі не пояснили, яким чином "Генбанк" зміг відновити операції з картками Visa.

Нагадаємо, "Генбанк", який перебуває під санкціями, заявив, що почав працювати з картками міжнародної платіжної системи Visa в окупованому Криму через Національну систему платіжних карт.

У банку переконують, що в усіх точках, підключених до системи "Генбанку" в Криму і Севастополі, приймають до оплати карти Visa російських банків-емітентів. "Генбанк" також отримує до обслуговування картки Visa у своїх пунктах видачі готівки.

Генбанк" є основним банком окупаційного "уряду" Криму, 50% банку належить виконавчим органам влади Криму і Севастополя.

Як відомо, у кінці 2015 року міжнародні платіжні системи Visa і MasterCard відключили від обслуговування ряд російських банків, що потрапили до списку санкцій США. Зокрема, йдеться про Генбанк, Крайінвестбанк, банк "Верхневолжский", Севастопольський морський банк (СМБ), які працюють в Криму, а також Інресбанк і Мособлбанк, які пов'язані з СМП банком, акціонерами якого є брати Аркадій і Борис Ротенберги.

ВідеоРосійські банки в Криму відключили від Visa і Mastercard

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: