Вітчизняна гречка нового урожаю з'явиться на прилавках у липні

Гречка нового урожаю вітчизняного виробництва з'явиться у продажу наприкінці липня.

Уряд зробив висновки з торішнього неврожаю гречки і добився принципової зміни ситуації, говориться в повідомленні Кабінету міністрів України.

Так, до 29 квітня, в максимально короткі терміни, було посіяно 17 тисяч гектарів гречки - при середній врожайності за останні три роки (8 центнерів з гектара) у кінці липня - початку серпня поточного року очікується намолот 13 - 13,5 тисяч тонн зерна гречки нового врожаю.

"Всього, за даними регіонів, прогнозоване виробництво гречки в усіх категоріях господарств очікується близько 300 тис. тонн, що на 166 тисяч тонн більше урожаю 2010 року. Посівна площа гречки в усіх категоріях господарств України складає 313 тисячі гектарів, тобто на 98 тисяч гектарів або на 45% більше, ніж у минулому", - запевняють в Кабміні.

При цьому в повідомленні уряду говориться, що значні площі посівів зосереджені в найбільш сприятливих природно-кліматичних регіонах, зокрема в господарствах Сумської, Хмельницької, Вінницької, Харківської, Кіровоградської, Полтавської, Чернігівський, Тернопільською, Київською і Черкаською областей.

Нагадаємо, що через дефіцит крупи, Україна закупила гречку у Китаю. Перші партії китайської гречки по 18 грн за кг надійшли на прилавки магазинів до Дня Перемоги.

Читайте також:

На китайську гречку не витратили жодної бюджетної копійки

Східна Україна платить за гречку на третину більше, ніж Західна

Кабмін пообіцяв "засипати" українців гречкою та вівсянкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: