Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військова прокуратура за три роки повернула в держбюджет 326 млн гривень – Матіос

Упродовж 3 років військова прокуратура спрямувала до суду понад 700 кримінальних проваджень із ознаками корупції, за якими вже є понад 400 вироків щодо винних осіб.

Військовою прокуратурою за три роки було повернуто в державний бюджет 326 мільйонів гривень.

Про це на прес-конференції заявив заступник генерального прокурора України-головний військовий прокурор Анатолій Матіос, пишн УНІАН.

"За період існування військової прокуратури допитано 115 тис. людей, арештовано майна на 570 млн грн. До держави повернуто 326 млн грн на державний казначейський рахунок. До суду спрямовано 10 700 обвинувальних актів щодо людей, які вчинили військові та інші злочини. За 3 роки військові прокурори та слідчі затримали 1968 осіб, проведено понад 6600 обшуків, майже 10 тис. слідчих дій із виїмки документів", - зазначив Матіос.

Голова військової прокуратури також додав, що впродовж 3 років військова прокуратура спрямувала до суду понад 700 кримінальних проваджень із ознаками корупції, за якими вже є понад 400 вироків щодо винних осіб.

Раніше повідомлялося, що 2016 року слідчі військової прокуратури направили до суду 285 обвинувальних актів за фактом хабарництва стосовно 329 осіб. 

ВідеоВійськовий прокурор Матіос на лаві підсудних через засекречення декларацій

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції