Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вкладникам банку "Михайлівський" призупинили виплачувати депозити

У Фонді гарантування вкладів взялся оновлювати базу вкладників.

З 27 серпня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб призупиняє виплати вкладникам неплатоспроможного ПАТ "Банк Михайлівський".

Як повідомили у прес-службі Фонду, рішення прийнято дирекцією через необхідність оновлення Загального реєстру вкладників.

У ФГВФО звітують, що виплатили вже 1,02 млрд грн гарантованого відшкодування, що складає 94% від загальної суми реєстру (1,08 млрд грн).

З 2 вересня виплати поновлять.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко пообіцяв вкладникам банку "Михайлівський" знайти вкрадені гроші.

Відео Зливки золота, пачки доларів та печатки неіснуючих фірм: поліція провела обшуки у керівників банку "Михайлівський"

Раніше аудит показав численні порушення у роботі банку "Михайлівський". Зокрема, робились пусті записи у бухгалтерії, не підкріплені реальними коштами. Глава НБУ Валерія Гонтарева заявляла, що керівництво цього банку збирались ошукати державу на мільярд гривень, і що їм "світить" по п'ять років ув'язнення. Вкладники вважають, що Фонд гарантування може їх ошукати і не повернути кошти.

У липні у скандального банку відкликали ліцензію і розпочали його ліквідацію. Процедура триватиме з 13 липня 2016 року до 12 червня 2018 року.

12 серпня у Києві затримали голову правління банку "Михайлівський", якого підозрюють у розкраданні майже мільярда гривень. Пізніше суд заарештував його на два місяці та призначив заставу в 137,8 млн грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції