Вкладники банку "Київ" влаштували пікет у столиці

Обурені люди вимагали повернення своїх грошей. Адміністрація фінустанови пішла з ними на контакт далеко не одразу.

Вкладники банку "Київ", яким керує тимчасова адміністрація, влаштували пікет з метою привернути увагу до своїх проблем та змусити банк повернути їхні депозити.

Акція була влаштована після того, як стало відомо про рішення Нацбанку заборонити здійснювати виплати депозитів протягом півроку деяким фінустановам. У їх перелік потрапив і банк "Київ".

Вкладники обіцяли провести велелюдну акцією протесту в столиці з метою повернення своїх депозитів. Проте за підрахунками журналістів, зібралися під будівлею банку близько 30 людей. Вони довго сперечалися, як привернути увагу адміністрації банку і влади, і врешті вирішили просто ходити поперек вулиці Богдана Хмельницького, на якій розташоване відділення банку.

Ходили туди-сюди люди хвилин 15-20, поки з дверей кредитно-фінансової установи до них не вийшов чоловік, який назвався представником тимчасової адміністратора з питань безпеки. Учасники акції спробували пояснити йому свої вимоги, проте відмовилися спілкуватися, коли дізналися, що він лише охоронець.

Пізніше до вкладників таки вийшла директор департаменту з роботи з клієнтами Тетяна Юрченко, яка спробувала їх переконати в гарантії отримання своїх коштів. Проте конструктивної бесіди між представником банку та клієнтами не вийшло.

Більше про пікет вкладників банку "Київ" - у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Нацбанк пообіцяв утримувати інфляцію

МВФ готовий збільшити суму кредиту для України

Нацбанк знизив облікову ставку

Реструктуризація боргів "Нафтогазу" ще не дефолт

ВідеоВкладники банку "Київ" вимагали повернути депозити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: