Вкладники влаштовують у банках спальні місця

Люди, що не можуть зняти грошей у банках з тимчасовою адміністрацією, готові до рішучих дій.

У банках, де запроваджено тимчасову адміністрацію, вкладники обіцяють встановити спальні місця.

За словами очільника оргкомітету вкладників "Укрпромбанку", близько восьми тисяч людей написали заяви з вимогою пояснити, що робить установа для виконання забовязань перед вкладниками.

У Секретаріаті президента повідомляють, що незабаром Національний банк надасть банкам з тимчасовою адміністрацєю грошей, але дозвілу на дострокове знімання депозитів не передбачається. Надані кошти підуть на виплати пенсій, стипендій та інших соціальних платежів.

Нагадаємо, сьогодні президент Віктор Ющенко провів зустріч керівниками десяти банків, яких у Секретаріаті вважають "партнерами, з якими можна працювати, оскільки в результаті перевірок у них не було виявлено жодних порушень". У нараді в президента брали участь керівники "ПриватБанку", банку "Надра", "ОТП-банку", "Укрексімбанку", "Альфа-банку", "Укрсіббанку", "Укрсоцбанку", "Укрінбанку".

Національний банк ввів тимчасову адміністрацію у дев'яти банківських установах - "Промінвестбанку", "Укрпромбанку", банках "Національний кредит", "Причорномор'я", "Київ", "Надра", "Західінкомбанку", "Одеса-Банку", "Трансбанку".

Крім того, під особливим контролем НБУ "Укргазбанк" і "Соцкомбанк", а керівництво "Родовід Банку" запропонувало державі викупити контрольний пакет акцій фінустанови.

У той же час, як повідомив Нацбанк, сумарний дохід українських банків у січні-лютому 2009 року, порівняно з відповідним періодом 2008 року, збільшився на 80,5% - до 26 млрд. грн., а витрати – на 95% - до 24 млрд. грн.

Докладніше дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Банки з початку року заробили 2 млрд. грн.

Світовий банк задоволений рішеннями Тимошенко

У "Промінвестбанку" з дня на день знімуть тимчасову адміністрацію

П'ять способів забрати гроші з проблемного банку

ВідеоВкладники вимагають від банків віддати гроші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: