Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вкрадений авіапарк Януковича  "виплив" в офшорах на британському острові

Екс-президент поспішив переоформити свій скарб на офшорну компанію. 

Легендарний приватний авіапарк Януковича сукупною вартістю понад 50 мільйонів доларів зник разом із екс-гарантом, ідеться в сюжеті програми "Гроші".

Виявляється, літак і гвинтокрили зникли не тільки із поля зору, але й і з українського реєстру, де ще на початку року ці три машини значились за сканадальною фірмою "Центравіа".

Сумнозвісне ТОВ "Центравіа" також прославилась земельними махінаціями у Межигір'ї, тож не дивно, що фірму із втечею Януковича мали закрити, якщо не її власники, то правоохоронці. 

ВідеоДе ховає свої літаки родина Януковича

Після втечі Януковича його літак бачили на віп-майданчику аеропорту Внуково. За нашими данними, там він знаходиться і зараз. Кілька разів точно бував у Петербурзі, але загалом літає нечасто. При цьому екс-гарант усіма способами плутає сліди: саме 30 червня президентський "Фалькон" змінює реєстрацію, а слідом за флагманом, 18 липня, перейменовуються і гвинтокрили.

Відтоді легендарний авіапарк прописаний вже не в Україні, а на британському острові Мен, що є добре відомим офшором. Його власником тепер значиться не скандальна "Центравіа", а фіктивна фірма "Бутік авіейшн лімітед". Вона зареєстрована у непримітному будинку на околиці столиці  острова - місті Дуглас.

Із установчих документів фірми журналісти дізналися, що компанію створили лише 24 квітня. Заснували її Дебора Лін Хаммонд і Ніколь Х'юсон. Обидві жінки працюють у фірмі, яка навчає багатих клієнтів ухилятися від сплати податків.

Ніколь Х'юсон, яка за паперами ніби-то веде справи літаків Януковича, та її шеф Тоні Фланаган неодноразово потрапляли в скандали на пострадянському просторі. Наприклад, у Латвії та Казахстані ці люди фігурують у кримінальних справах про відмивання грошей.

Та ж сама Ніколь Х'юсон ще в 2010 році створила та займалася  фірмою "Аеро холдінг лімітед", яка і була засновником сумнозвісної української "Центравіа". 

Виявляється, замість того щоб заморозити усі активи Януковича, Сполучене Королівство навпаки, руками лондонських спеціалістів, рятує награбовані скарби екс-президента.

Одже, Янукович не продавав через скрутне становище свій літак і гвинтокрили, а, навпаки, потратився, аби переоформити авіапарк на офшорну компанію, щоб правоохоронцям складніше було відшукати й конфіскувати майно.

Як вже раніше повідомлялося, Янукович і Ко щороку обкрадали Україну на 150 млрд гривень.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції