Вкрадений авіапарк Януковича "виплив" в офшорах на британському острові

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вкрадений авіапарк Януковича  "виплив" в офшорах на британському острові

Літаки Януковича "випливли" в британських офшорах

Екс-президент поспішив переоформити свій скарб на офшорну компанію. 

Легендарний приватний авіапарк Януковича сукупною вартістю понад 50 мільйонів доларів зник разом із екс-гарантом, ідеться в сюжеті програми "Гроші".

Виявляється, літак і гвинтокрили зникли не тільки із поля зору, але й і з українського реєстру, де ще на початку року ці три машини значились за сканадальною фірмою "Центравіа".

Сумнозвісне ТОВ "Центравіа" також прославилась земельними махінаціями у Межигір'ї, тож не дивно, що фірму із втечею Януковича мали закрити, якщо не її власники, то правоохоронці. 

Де ховає свої літаки родина Януковича

Де ховає свої літаки родина Януковича

Після втечі Януковича його літак бачили на віп-майданчику аеропорту Внуково. За нашими данними, там він знаходиться і зараз. Кілька разів точно бував у Петербурзі, але загалом літає нечасто. При цьому екс-гарант усіма способами плутає сліди: саме 30 червня президентський "Фалькон" змінює реєстрацію, а слідом за флагманом, 18 липня, перейменовуються і гвинтокрили.

Відтоді легендарний авіапарк прописаний вже не в Україні, а на британському острові Мен, що є добре відомим офшором. Його власником тепер значиться не скандальна "Центравіа", а фіктивна фірма "Бутік авіейшн лімітед". Вона зареєстрована у непримітному будинку на околиці столиці  острова - місті Дуглас.

Із установчих документів фірми журналісти дізналися, що компанію створили лише 24 квітня. Заснували її Дебора Лін Хаммонд і Ніколь Х'юсон. Обидві жінки працюють у фірмі, яка навчає багатих клієнтів ухилятися від сплати податків.

Ніколь Х'юсон, яка за паперами ніби-то веде справи літаків Януковича, та її шеф Тоні Фланаган неодноразово потрапляли в скандали на пострадянському просторі. Наприклад, у Латвії та Казахстані ці люди фігурують у кримінальних справах про відмивання грошей.

Та ж сама Ніколь Х'юсон ще в 2010 році створила та займалася  фірмою "Аеро холдінг лімітед", яка і була засновником сумнозвісної української "Центравіа". 

Виявляється, замість того щоб заморозити усі активи Януковича, Сполучене Королівство навпаки, руками лондонських спеціалістів, рятує награбовані скарби екс-президента.

Одже, Янукович не продавав через скрутне становище свій літак і гвинтокрили, а, навпаки, потратився, аби переоформити авіапарк на офшорну компанію, щоб правоохоронцям складніше було відшукати й конфіскувати майно.

Як вже раніше повідомлялося, Янукович і Ко щороку обкрадали Україну на 150 млрд гривень.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація