Влада Алушти хоче зробити місто гірськолижним курортом

Алушта шукає інвесторів для розвитку у регіоні гірськолижних курортів.

В Алушті міська влада планує розвивати гірськолижний курорт для збільшення кількості туристів у міжсезоння, повідомив перший заступник міського голови Сергій Кириленко.

"Якщо ми хочемо, щоб Алушта користувалася попитом тривалий період часу, наприклад, з листопада по травень, тут виникають інвестиційні проекти, над якими ентузіасти працюють вже близько 10 років. Це два гірськолижних курорти - східний схил гори Демерджі та Чатир-Даг", - сказав заступник мера.

Він уточнив, що в зазначених місцях вже прокладені траси, які користуються популярністю. Проте організація повноцінних курортних об'єктів вимагає значних вкладень, оскільки мають бути побудовані канатні дороги, транспортні розв'язки, відповідна інфраструктура.

Керівництво Алушти передало проекти розвитку гірськолижних курортів в міністерство економічного розвитку Криму і в Агентство економічного розвитку. "Впровадження проектів цього виду зимового відпочинку в життя дало б поштовх Алушті, її розвитку", - вважає Кириленко.

За його словами, до реалізації проектів варто залучити власників гірських курортних об'єктів з Туреччини, Франції, Італії, Чехії, Канади, оскільки вони мають необхідний досвід.

"Також будь-якого інвестора цікавить, що візьме на себе держава - так звана інвестиційна пайова участь. Тому ці проекти рівня навіть не Алушти. Я так думаю, що ми, швидше за все, будемо складовою. Реалізація проектів торкнеться й інтересів всього Криму. Так що договори, швидше за все, будуть укладатися на рівні держави", - сказав Кириленко.

Читайте також:

Проти прокурорів Криму подали безпрецедентний позов на 3 трильйони гривень

Євросоюз інвестує 5 млн євро в туризм Криму

Україну визнали однією з найменш привабливих країн для туристів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: