Влада хоче роздати бідним продуктові картки, а для решти українців підняти ціни

Бідні українці зможуть купити на картку все, окрім спиртного та тютюну. А от гроші на ці картки зароблять на цінах на продукти для не дуже бідних, піднявши їх на 7%.

Влада вирішила захистити українців від подорожчання харчів соціальними продуктовими карточками. Чиновники підрахували - надрукувати і запустити в обіг такі картки коштуватиме кілька мільярдів гривень. Ціни на продукти разом із тим зростуть на 7 відсотків.

За словами можновладців, це можуть бути пластикові картки у містах. У селі – це можуть бути спецбанкноти, по 10 грн вартістю, чи 30, 20. З ними людина піде в магазин і купить, що хоче, окрім спиртного та тютюну.

Харчової допомоги, підрахували в аграрній конфедерації, потребує 2 мільйони українців. Але спочатку, пропонують, таким чином годувати найнужденніших - літніх, інвалідів та сиріт.

Продукція, запевняють при владі, подорожчає, але всього на 7%. Економічні експерти у цьому бачать неоране поле для спекуляцій. Малозабезпеченим рекомендують допомагати не продовольчими картками, а звичайними грошима.

Аграрні асоціації, які і придумали ідею з картками, своєю ініціативою вже поділилися з президентом. Чекають швидкої реакції та грошей на продовольчі картки у бюджеті вже наступного року.

Читайте також:

Дешеву картоплю в Україну завезуть з Білорусі, Єгипту та Нідерландів

Україна нагодує Грузію та Вірменію

Ціни на продукти починають зростати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: