Влада хоче роздати бідним продуктові картки, а для решти українців підняти ціни

Бідні українці зможуть купити на картку все, окрім спиртного та тютюну. А от гроші на ці картки зароблять на цінах на продукти для не дуже бідних, піднявши їх на 7%.

Влада вирішила захистити українців від подорожчання харчів соціальними продуктовими карточками. Чиновники підрахували - надрукувати і запустити в обіг такі картки коштуватиме кілька мільярдів гривень. Ціни на продукти разом із тим зростуть на 7 відсотків.

За словами можновладців, це можуть бути пластикові картки у містах. У селі – це можуть бути спецбанкноти, по 10 грн вартістю, чи 30, 20. З ними людина піде в магазин і купить, що хоче, окрім спиртного та тютюну.

Харчової допомоги, підрахували в аграрній конфедерації, потребує 2 мільйони українців. Але спочатку, пропонують, таким чином годувати найнужденніших - літніх, інвалідів та сиріт.

Продукція, запевняють при владі, подорожчає, але всього на 7%. Економічні експерти у цьому бачать неоране поле для спекуляцій. Малозабезпеченим рекомендують допомагати не продовольчими картками, а звичайними грошима.

Аграрні асоціації, які і придумали ідею з картками, своєю ініціативою вже поділилися з президентом. Чекають швидкої реакції та грошей на продовольчі картки у бюджеті вже наступного року.

Читайте також:

Дешеву картоплю в Україну завезуть з Білорусі, Єгипту та Нідерландів

Україна нагодує Грузію та Вірменію

Ціни на продукти починають зростати

ВідеоЧи хочуть українці жити за картками?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: