Владу Києва звинуватили в рейдерстві

Голова МОЗу вважає, що столична адміністрація силою захопила міську стоматологічну поліклініку.

Юрій Гайдаєв
УНІАН
Голова МОЗу жорстко критикує столичну владу.
Міністерство охорони здоров'я України звинувачує Київську міську державну адміністрацію в силовому захопленні Київської міської стоматологічної поліклініки.

Про це повідомила прес-служба МОЗу.

У своєму зверненні, розповсюдженому прес-службою, міністр охорони здоров'я Юрій Гайдаєв заявляє, що вперше за останні 50 років влада б'є медиків.

"Уперше за роки незалежності, і взагалі за останні 50 років, київська влада побила медиків. Під час зіткнення в одного з лікарів травмована нога. Представники київської міліції безпідставно й грубо затримали близько 30 медпрацівників, які прийшли на свої робочі місця. Такі дії київських керівників порівнюються хіба що зі сталінськими часами", - цитує прес-служба слова Гайдаєва.

Київська влада
Архів
За словами голови МОЗу, КМДА вдається до силових заховлень цінної землі.
Гайдаєв пояснює подібні дії влади земельними претензіями та заявляє, що такі випадки не одиничні. "Тим часом рейдерські атаки й сваволя чиновників Київської міської державної адміністрації стосовно медичних установ столиці останнім часом активно впроваджуються в практику. Виявляється, що для київської влади основний закон - бажання захопити землю й будівлі", - заявляє міністр. 

Він підкреслює, що не дозволить застосовувати силу проти медиків, які виконують свої обов'язки незалежно від соціальних і політичних поглядів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: