Перейти до змісту
Власниця будинку в "царському селі" в Києві "прихватизувала" комунікації та частину провулку

Власниця будинку в "царському селі" в Києві "прихватизувала" комунікації та частину провулку

Місцеві жителі вимагають у власниці зупинити незаконне будівництво.

Будівельний скандал на Печерську в Києві. Забудовниця привласнила частину провулка та важливі місцеві комунікації. Місцеві жителі вимагають у власниці зупинити незаконне будівництво. У відповідь чують лише образи та погрози.

По коментарі кореспонденти ТСН звернулися до відповідних органів. У міліції повідомили, що запит поки що розглядають, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Царське село" – один із найелітніших районів столиці. Тут палаци та розкішні маєтки ростуть, мов гриби після дощу. Власниця білого чотириповерхового маєтку будується з розмахом. За високим парканом, кажуть сусіди, вона ховає те, що їй не належить.

Відео На Печерську незаконна забудова реально заважає місцевим мешканцям

"У нас на цьому провулку – каналізація, водопровід, телефон. Тобто всі комунікації. Вона забрала собі півпровулка практично самостійно. Усі комунікації залишаються в неї у дворі або в неї під стіною", - говорить місцева жителька Лариса Шафаренко.

Місцеві жителі неодноразово просили звільнити привласнену територію. Вирішити проблему мирним шляхом не виходить. Сусіди показують відео, на якому скандальна бізнес-леді з'ясовує стосунки з місцевими жителями, її вгамовує загін міліції.

Сусіди не приховують, що через будівництво живуть, як на вулкані.

"Ми звернулися спочатку в прокуратуру Печерського району, потім нас відправили в райдержадміністрацію в управління земельних ресурсів. Вони всі займають нейтральну сторону, фіксують порушення. Вони знають, бачать, але нічого не можуть зробити, бо людина не приходить. За п'ять місяців людина не прийшла до них", - говорить місцевий житель Леонід Шафаренко.

ТСН спробувала розшукати власницю будинку. За одною з указаних адрес юридичної фірми, президентом якої є Світлана Цибуліна, міститься звичайна квартира у висотці. За іншою адресою – теж ніяких координат адвокатського бюро. Далі їдемо за адресою прописки. Консьєрж передає слухавку мамі забудовниці, а та каже, що її донька – за кордоном.

Побачити на власні очі власницю будинку на Печерську так і не вдалося, проте вдалося почути телефоном. Жінка відповідати на запитання не захотіла і порадила звертатися в суд.

Сусіди кажуть, вони й надалі вимагатимуть звільнити вулицю. Наразі чекають на відповідь прокуратури та міліції.

Кореспондент ТСН Вікторія Дмитренко

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин