Власник "Київстара" закриває представництво в Україні

Рішення про закриття стало результатом переходу від прямої до непрямої структури володіння мобільним оператором.

Норвезький телекомунікаційний холдинг Telenor Group, який є основним власником мобільного оператора "Київстар" закриє своє представництво в Україні до кінця 2010 року.

Згідно із повідомленням, рішення про закриття стало результатом переходу від прямої до непрямої структури володіння найбільшим в Україні оператором стільникового зв'язку ЗАТ "Київстар GSM" після створення Vimpelсom Ltd.

"Представництво в Україні відмінно виконувало роботу з представлення інтересів Telenor Group в країні, особливо в складний період корпоративного конфлікту в "Київстарі". Оскільки Telenor Group нині є непрямим власником "Київстара" через Vimpelсom Ltd., необхідності в окремому представництві групи в Україні більше немає", - наведені в прес-релізі слова старшого віце-президента Telenor Group Тора Халворсена.

Згідно з повідомленням, Telenor шукає можливість для працевлаштування у групі тих співробітників українського офісу, які побажають продовжити роботу в структурі групи за межами України.

Представництво Telenor Group в Україні було відкрито у 1997 році для підтримки активності та представлення інтересів компанії в країні.

З початку конфлікту компанії з другим акціонером "Київстару" - російській "Альфа-груп" - в 2005 році штат представництва збільшився до 12 осіб.

Читайте також:

АМКУ встановив нову перешкоду для злиття "Київстара" та "Вымпелкома"

АМКУ заборонить злиття "Київстару" та "Вымпелкому"

АМКУ зупинив об'єднання "Вымпелкома" і "Київстар"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: