Власник "УкрАвто" володіє дилерською мережею в Росії

Як виявилося, Таріел Васадзе володіє п'ятьма автосалонами в Москві і Санкт-Петербурзі. Як зазначив сам власник, салони були придбані близько трьох років тому у структури "ЛогоВАЗ".

Власникові найбільшого автовиробника в країні - "Українській автомобільній корпорації" - Таріелу Васадзе належить крупний автобізнес в Росії.

Він володіє п'ятьма автосалонами в Москві і Санкт-Петербурзі. Про це повідомили джерела на російському і українському авторинках, пише "Коммерсант-Украина".

Мова йде про 5 автоділерів: перший офіційний ділер Mercedes-benz в Росії - "МБ-Бєляєво" (отримав цей статус від німецького концерну в 1992 р.), "Аояма Моторс" (з 1992 р. компанія стала першим офіційним дистриб'ютором Honda Motor Co. Ltd в Росії), "Автотемп" (Honda), салон "Одінцово" в Підмосков'ї (Chery) і пітерський ділер Mercedes - "Зірка Неви". Всі вони були засновані і належали фінансово-промисловій групі "ЛогоВАЗ" Бориса Березовського і Бадрі Патаркацишвілі.

"Ці автосалони були придбані близько трьох років тому у структури "ЛогоВАЗ", - підтвердив Васадзе.

За інформацією джерела, близького до операції, "весь ділерський бізнес "ЛогоВАЗу", який перейшов структурам Васадзе, був оцінений приблизно в 100-150 млн доларів, що на той момент було кращою оцінкою на ринку". "При цьому найбільшу вартість в операції склали "МБ-Бєляєво" і "Аояма", - уточнив співбесідник.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Корпорація "УкрАвто" веде переговори про продаж свого польського автомобільного заводу Fabryka Samochodow Osobowych (FSO).

Найбільш вірогідний претендент на FSO - китайська автомобілебудівна компанія Chery.

Читайте також:

"УкрАвто" веде переговори з китайцями про продаж заводу в Польщі

Український Lanos стане авто №1 в Росії

"АвтоЗАЗ" зупиняє виробництво

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: