Власник збанкрутілого банку "Михайлівський" заборгував кредиторам 23 мільярди гривень

Поліщук також володіє ТРЦ "Гулівер", гіпермаркетом "Ельдорадо", страховою компанією та житловими комплексами.

Власник збанкрутілого комерційного банку "Михайлівський" Віктор Поліщук заборгував українським банкам 23 млрд грн. Серед цих запозичень – кредити на 1,3 млрд грн, видані своїм же банком "Михайлівський".

Більшість банківських кредитів він не повертає вже понад два роки. Вчасно обслуговується лише 0,1% (без нарахованих, але не сплачених доходів більше 3 місяців). Про це повідомляє прес-служба Нацбанку, яка запустила в соцмережах викривальницьку інформаційну кампанію проти Поліщука.

До його сфери інтересів також входять підприємства рітейлу та нерухомості. Він – найбільший власник мережі електронних гіпермаркетів "Ельдорадо", страхової компанії "Форте", ТРЦ "Гулівер", ЖК "Зелений квартал" та "Лісовий квартал".

Віктор Поліщук, банк Михайлівський
Національний банк України

Скандал навколо збанкрутілого банку "Михайлівський": нові факти

Скандал навколо збанкрутілого банку "Михайлівський" продовжує набирати обертів. Вкладники влаштовують мітинги біля КМДА та Кабінету міністрів, пікетують Нацбанк, Адміністрацію президента і Фонд гарантування вкладників. Вони уважно стежать за всіма судовими засіданнями, чіпляючись за будь-яку можливість повернути свої гроші. Недавня акція протесту відбулася в залі суду, де адвокати засудженого колишнього Голови правління Ігоря Дорошенко хотіли змінити запобіжний захід.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: