Власниками всіх проданих в 2010 році Lamborghini стали мешканці Донецька

За інформацією з відкритих джерел, за одну таку машину покупці сплатили в середньому 3 млн грн (близько 300 тисяч євро).

Згідно даних про реалізацію елітних автомобілів, найбільш дорогі авто в Україні виявилися в автопарках заможних жителів Донецька.

За першу половину 2010 року, у нашій країні було продано два автомобілі Lamborghini. Обоє новеньких Lamborghini Gallardo дісталися жителям Донбасу.

За інформацією з відкритих джерел, за одну таку машину покупці сплатили в середньому 3 млн грн (близько 300 тисяч євро).

Більш того, Lamborghini Gallardo є наддорогим автомобілем в обслуговуванні. Витрата палива по місту в цієї машини складає в середньому 20,7 літрів на 100 км.

Зате швидкість автомобіль набирає блискавично. Йому досить 3,7 секунди щоб розігнатися до 100 км/ч. Максимальна швидкість Gallardo складає 325 км./ч

Gallardo - автомобіль, що випускається компанією Lamborghini c 2003 року. Його презентація відбулася на Автошоу в Женеві в березні 2003 року. На сьогоднішній день це найбільш масова модель від Lamborghini.

В той же час, нагадаємо, за інформацією автодилерів за перше півріччя у Києві продано 14 "Бентлі" (всього по Україні 18), вартість яких складає від 2 до 4 млн гривень.

Для порівняння, за весь минулий рік в місті знайшли своїх господарів всього чотири авто цієї марки, тобто в 3,5 рази менше. У 2008-му і в докризовому 2007 роках продали по 19 і 20 "Бентлі".

Читайте також:

Міністрам заборонили купувати нові авто, меблі й техніку

Кияни стали купувати втричі більше "Бентлі"

Влада знову стала закуповувати супердорогі автомобілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: