Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Власники банківських карток не могли розрахуватися та зняти готівку через глобальний збій

Проблема стосувалася карток Mastercard.

Увечері четверга, 12 липня, стався глобальний збій у системі банківських карток Mastercard. Це відчули на собі не лише в Україні, а й в інших країнах.

"Сьогодні півтори години сильно штормило Mastercard. Якийсь глобальний збій, який торкнувся не тільки українських банків, а й деякі інші країни. На жаль, якось вплинути на швидкість виправлення ми не могли. Але ми для себе зробили висновок, що треба навчитися краще комунікувати з клієнтами, попереджаючи їх про збої до того, як вони самі звернуться з питанням WTF в нашу службу підтримки. Прошу вибачення у всіх, кого ми могли підвести", - написав у соцмережах один із засновників monobank Дмитро Дубілет.

Нині система вже працює.

У Mastercard підтвердили, що в їхній системі стався збій, який спричинив затримку деяких операцій на карткових операціях на деяких ринках. Проблему вже вирішили - нині все працює в штатному режимі. Про це пише The Wall Street Journal.

"Ми усвідомлюємо, що раніше в процесі обробки транзакцій з обмеженою кількістю, можливо, були деякі проблеми. Ситуація була вирішена, і ці операції тепер працюють як зазвичай", - заявив прес-секретар Mastercard.

Компанія Mastercard не уточнила, в яких саме країнах стався збій із картками. Відомо, що крім України, проблеми також були в Латвії.

Нагадаємо, кілька днів тому стався глобальний збій у "ПриватБанку" - не працювали банківські картки, термінали та інші послуги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції