Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Власників енергетичного бізнесу в Україні помітили в офісі товариша Порошенка - "Схеми"

Самого Ігоря Кононенка неодноразово бачили в Адміністрації президента.

Перший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка", нардеп Ігор Кононенко в своєму офісі у бізнес-центрі на Подолі у Києві регулярно зустрічається з власниками енергетичного бізнесу в Україні.

Про це йдеться у розслідуванні "Схем".

Як зазначається, журналістам вдалося зафіксувати, як до будівлі протягом червня поточного року приїжджали одразу три бізнесмени з інтересами в енергетичній сфері: "вугільний король" Віталій Кропачов, українсько-російський мільйонер Павло Фукс та екс-нардеп Анатолій Шкрібляк, який контролює декілька теплоенергоцентралей.

Своєю чергою Фукс заперечив, що мав зустріч із Кононенком, припустивши, що міг бути у спортклубі "5 елемент", який розташований у тому ж приміщенні. Проте, за даними журналістів, проходу з офісу до спортивного клубу немає, вони мають окремі входи. Віталій Кропачов також відхрестився від зустрічі з нардепом, а за номером Шкрібляка відповів чоловік, який представився помічником і пообіцяв передати запитання про ймовірну зустріч, "щойно бізнесмен повернеться з відпустки".

Окрім цього видання запевняє, що сам Ігор Кононенко – постійний гість Адміністрації президента, куди потрапляє не через парадний вхід, а, наприклад, через ворота з іншого боку.

"Усі ці контакти не схожі на випадкові, і говорять радше на підтвердження тези, що саме Ігор Кононенко в оточенні президента курує одну з найбільш грошовитих сфер – сферу енергетики, контролюючи державні органи влади, до компетенції яких належить ухвалення рішень, від яких цей бізнес залежить", – йдеться у розслідуванні "Схем".

Нагадаємо, раніше стало відомо, що фірма з оточення Кононенка отримала дозвіл на видобуток літію на Донбасі. За словами науковців, ресурси оксиду літію в Україні досягають 500 тис. тонн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції