Влітку компослуги у Києві подорожчають ще на 20-40%

Після чергового підвищення з 1 лютого тарифів на компослуги, вони все ж залишаються збитковими, тому найближчим часом обіцяється нове подорожчання.

Начальник Головного управління цінової політики КМДА Василь Яструбинський не виключає, що влітку цього року столична влада підвищить тарифи на комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня.

Про це він сказав під час прес-конференції у п'ятницю.

Яструбинський зазначив, що на сьогодні, після чергового підвищення з 1 лютого тарифів на компослуги, вони все ж залишаються збитковими.

"Щодо тарифів на теплову енергію, гарячу воду, водовідведення, холодну воду, то ці тарифи залишаються збитковими. На сьогодні вони відшкодовують підприємствам у середньому від 60% до 80% витрат", - сказав Яструбинський.

"Думаю, наприкінці першого - початку другого півріччя ми, можливо, вийдемо на обґрунтований тариф по теплу і воді", - додав він.

Яструбинський зазначив, що зволікання із запровадженням економічно обґрунтованих тарифів призведе до руйнування галузі ЖКГ, оскільки підприємства не будуть мати можливості розвиватися і оновлювати обладнання.

Відзначимо, що голова міськадміністрації Олександр Попов обіцяв, що найближчі півтора року комунальні послуги для киян дорожчати не будуть.

Читайте також:

На кожному киянинові висить борг у 430 доларів

Уряд поетапно підвищуватиме тарифи впродовж 2011 року

Азаров: влада захищатиме громадян перед високими тарифами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: