Влітку столичне житло впаде у ціні

Дешеві квартири не викладають в доступних базах даних, а з ходу продають за заявками покупців.

На думку експертів, влітку ціни на житло впадуть ще більше. Рієлтори давно готували на весну зростання цін на нерухомість, але він виявився лише зараз. У травні вартість найдоступніших 1-2-кімнатних столичних квартир виросла на 3-4 тисячі доларів.

На думку фахівців, в "нелогічному" на тлі кризи зростанні цін на житло винні посередники. "Причиною всього є змова брокерів, що намагаються штучно підстебнути ціни. Дешеві квартири вони не викладають в доступних базах даних, а з ходу продають за заявками покупців. А дорожчі варіанти "світять", створюючи ілюзію зростання цін", – стверджує Сергій Костецький, провідний аналітик консалтингової компанії SV Development.

Скоро варто чекати зниження вартості квартир. "Настає літній застій, попит впаде, і до осені, думаю, ціни знизяться на 3-5%. Тому наприкінці літа буде кращий час для торгу і придбання житла", – прогнозує Сергій Степанюк, директор АН "Золотий ключ".

З ним погоджуються і інші експерти. Директор АН "Аякс" Борис Егізарян говорить: "Вже в червні попит і ціни стабілізуються, а в липні продавці почнуть поступатися до 5%".

Читайте також:

Банкам заборонили забирати у боржників житло

Ріелтори штучно завищують ціни на вторинне житло

Квартири в Києві продовжують дешевшати

Інфляція в Україні перевищила піврічний прогноз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: