Влітку Україна почне модернізацію своєї ГТС

Бойко розповів, коли почнеться модернізація української ГТС.

Перша частина модернізації української газотранспортної системи за участю міжнародних фінансових установ стартує в середині червня, повідомив міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Бойко.

Україна неодноразово заявляла про намір провести модернізацію своєї ГТС, по якій транспортується близько 80% усього російського газу в Європу. У найближчі сім років для модернізації ГТС України потрібні 6,5 мільярда євро.

"Перший стик буде зварений в середині червня. Сюди спеціально приїжджає єврокомісар з енергетики, і в його присутності ми починаємо модернізацію Уренгой-Помари-Ужгород (газопровід). Це перша частина модернізації нашої ГТС за участю міжнародних фінансових установ з ЄС",- повідомив Бойко.

За словами міністра, початок модернізації газотранспортної системи буде в середині червня. Буде зварений так званий золотий стик.

Раніше, 24 березня повідомлялося, що Національна комісія регулювання електроенергетики України (НКРЕ) розробила порядок доступу до Єдиної газотранспортної системи України (ЄГТСУ).

Нагадаємо, 16 липня 2010 року Президент України Віктор Янукович підписав закон України Про принципи функціонування ринку природного газу.

Читайте також:

Бойко залучить німців до модернізації української ГТС

Корупція в ГТС України б'є по Європі

Україна модернізуватиме ГТС без допомоги Росії та Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: